Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Urodziny dziecka na świeżym powietrzu. Jak zorganizować?

2023-06-16
Urodziny dziecka na świeżym powietrzu. Jak zorganizować?

Wiosna i lato to doskonałe pory roku, aby zorganizować urodziny dziecka na zewnątrz. Dzieciaki będą mieć więcej miejsca do zabawy i popuszczenia wodzy wyobraźni. Jednocześnie będą mogły odetchnąć świeżym powietrzem i złapać trochę witaminy D. Zarówno młodsi goście, jak i towarzyszący im dorośli, z przyjemnością zjedzą kiełbaskę smażoną na grillu lub aromatyczne warzywa. To świetna okazja, aby wyjść z czterech ścian i spędzić miło czas podczas urodzin dziecka na zewnątrz

Jak zorganizować urodziny dziecka na świeżym powietrzu?

Jeśli masz do dyspozycji ogród przy domu lub działkę, to masz rewelacyjną szansę na zorganizowanie genialnego i niezapomnianego przyjęcia urodzinowego w plenerze! Co można przygotować na urodziny dziecka w plenerze? Przede wszystkim pamiętaj o napojach, gdyż od biegania oraz słońca dzieciom będzie chciało się pić. Owoce i słodkie przekąski zapewnią im energię niezbędną do zabawy. Jakie atrakcje możesz zapewnić gościom i solenizantowi? 

Trampolina do skakania

Dzieciaki uwielbiają trampoliny! Jest to dla nich świetna zabawa, podczas której mogą rozładować swoją energię i pośmiać się wraz z przyjaciółmi. W zależności od wolnego miejsca, można wybrać małą lub dużą trampolinę ogrodową. W trakcie skakania dzieci dotlenią organizm i zwiększą jego wydolność, jest to również świetny trening koordynacji, równowagi i motoryki.

Basen ogrodowy

W upalny dzień nic tak nie cieszy, jak możliwość schłodzenia się w wodzie. Dzieci ucieszą się z możliwości pochlapania wodą. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór basenów, które różnią się między sobą rozmiarem i montażem. Najmłodszym maluchom wystarczą małe baseny dmuchane, których kolorowy, atrakcyjny wygląd zachęca do zabawy. Oferujemy również większe baseny dmuchane lub stelażowe, w których ochłody będą mogli zażyć także dorośli. 

Dmuchańce

Jeśli chcesz zaskoczyć swojego malucha, to możesz postawić w ogrodzie dmuchańca, np. zamek lub zjeżdżalnię. Dmuchańce można kupić na wyłączność lub wypożyczyć na godziny. Pamiętasz, ile radości sprawiało Ci pójście na festyn i zabawa w dmuchanym parku? Wyobraź sobie radość dzieci, gdy zobaczą takie atrakcje na tyłach własnego domu podczas swoich urodzin na świeżym powietrzu

Jak zorganizować urodziny w plenerze?

Nie masz własnego ogrodu ani działki? Nic straconego, wciąż możesz zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka na świeżym powietrzu. Znajdź płaski teren w pobliżu, np. w parku, na łące, nad rzeką bądź jeziorem. Zabierz kosz piknikowy ze smakołykami i koce do rozłożenia na trawie. Jak urozmaicić urodziny dziecka w plenerze? 

Bańki mydlane

Zobacz nasze zabawki do produkcji baniek mydlanych. Mamy do wyboru automaty, pistolety, a nawet sznurki do produkcji ogromnych baniek. Kto zrobi większą bańkę? A kto złapie ich więcej? Taka zabawa od lat cieszy się niesłabnącą popularnością u najmłodszych i jest dostępna w atrakcyjnej cenie. 

Badminton

Urodziny na świeżym powietrzu to świetna okazja, aby dzieci zachęcić dzieci do uprawiania sportu. Nawet dorośli będą mogli wziąć udział w zabawie i spędzić miło czas ze swoimi pociechami. Rakietki do badmintona lub cały zestaw sportowych paletek i piłek

Baseball

Baseball cieszy się popularnością głównie w Ameryce, jednak zdobywa coraz więcej fanów w innych krajach. Ta gra daje szansę na zaangażowanie większej grupy, zapewnia ruch i emocje, wspiera koordynację oko-ręka, uczy pracy zespołowej. U nas znajdziesz zestaw baseball dla dzieci!

Latawce


To świetna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Puszczanie kolorowego latawca rozwija zdolności manualne, koncentrację, szybkość myślenia i zwinność. Kolorowe modele przyciągają uwagę i zachęcają do zabawy. Jest to ciekawy sposób na spędzenie czasu na pikniku lub na plaży. Lekka konstrukcja sprawia, że nawet najmłodsi mogą spróbować swoich sił.

pixel