Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Plastikowe piaskownice i foremki

Ilość produktów: 17

Piaskownica i zabawy piaskiem należą do ulubionych zajęć maluchów. Od wiosny do jesieni, kiedy tylko zabawie sprzyja pogoda, zabierajmy dzieci na place zabaw i pozwólmy bawić się im w piaskownicy. W takich zabawach tkwi potencjał. Piasek daje szereg możliwości kreatywnej zabawy, a przy tym (o czym nie wszyscy wiedzą) działa stymulująco na prace mięśni, ćwiczy motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, daje odprężenie. Z powodzeniem (jeśli tylko posiadamy trochę wolnej przestrzeni w ogródku) możemy przygotować dziecku własną piaskownicę. Oczywiście potrzebny będzie nam piasek i konstrukcja, która utrzyma go na miejscu.

Prosty sposób na przydomową piaskownicę

Wystarczy zakupić w naszym sklepie plastikową piaskownicę, której złożenie, rozłożenie i utrzymanie w czystości jest bardzo proste. Piaskownica dla dziecka to kilka plastikowych elementów, które należy złożyć w całość. Praktyczna, kolorowa. Z braku piasku można wypełnić ją małymi piłeczkami i bawić się nie tylko na podwórku, ale także w mieszkaniu.

Jak uatrakcyjnić dzieciom zabawy w piaskownicy?

Piasek można przesypywać, przewozić, kopać tunele, budować zamki. Jeśli dziecko będzie miało do dyspozycji zabawki do piasku, z pewnością otworzy się przed nim więcej możliwości konstruktorskich. Tradycyjny zestaw do piaskownicy to wiaderko, łopatka i grabki. Ale możemy dokupić foremki do piasku, konewkę, plastikowy samochód, wózek z akcesoriami do piasku czy wodny stolik, który połączy zabawy wodą i piaskiem. W sezonie wypoczynkowym warto taki zestaw zabawek do piasku zabrać nad wodę. W ten sposób zagospodarujemy maluchom czas, a woda i piasek otworzą dziecku nowe, kreatywne możliwości zabawy.

Gdzie kupować piaskownice i zabawki do piasku?

W sprawdzonych sklepach, takich jak nasz sklep internetowy. Plastikowa piaskownica i akcesoria do piasku z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, bezpieczne dla dzieci, kolorowe i dające mnóstwo frajdy z zabawy.

W ofercie dostępne są także inne zabawki do ogrodu.

    pixel