Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Hulajnogi dla dzieci

Ilość produktów: 19

Rowerki są bardzo często pierwszym pojazdem, związanym z aktywnością malucha na świeżym powietrzu. Przed zakupem rowerka, warto jednak pomyśleć o hulajnodze. Specjalne hulajnogi dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców. Dlaczego?

Wpływ hulajnogi dziecięcej na rozwój malucha

Jazda na hulajnodze, tylko z pozoru wydaje się prostą czynnością. Tak naprawdę wymaga od dziecka umiejętności zachowania równowagi. Na klasycznej hulajnodze poradzi sobie dziecko od dwóch lat wzwyż. Powstały jednak specjalne hulajnogi trójkołowe dla dzieci, które dopiero nauczyły się chodzić. Powodów, dla których warto zainwestować w tego typu pojazd dla malucha, jest kilka. Po pierwsze, hulajnoga dziecięca zapewnia maluchowi wspaniały trening równowagi. Po drugie, rozwijanie umiejętności motoryczne oraz działa na prawidłowy rozwój mięśni. Hulajnogi trójkołowe natomiast, poprawiają koordynację i są świetnym treningiem przed kupnem klasycznej hulajnogi.

Hulajnogi dla małych dzieci dostępne w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno klasyczne hulajnogi dla starszych dzieci, jak i trójkołowe modele dla najmłodszych pociech. Posiadamy kolorowe hulajnogi z ulubionymi bohaterami z bajek, np. Marvela czy Disney’a. Modele dwukołowe dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasują Państwo odpowiednią dla swojego dziecka. Oferujemy również wysokiej jakości, składane hulajnogi, przeznaczone do jazdy rekreacyjnej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a także hulajnogi wyczynowe. Dla najmłodszych doskonale sprawdzi się hulajnoga trójkołowa dla dzieci, o lekkiej i stabilnej konstrukcji, z antypoślizgowym podestem. Tego typu model może być wspaniałym prezentem z okazji pierwszych urodzin malucha. Pomoże dziecku w nauce balansu i koordynacji ruchowej, a także zachęci je do aktywności. Będzie świetnym wstępem do nauki, np. na rowerku biegowym.

    pixel