Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Rowerki biegowe dla dzieci

Ilość produktów: 12

Każdy z nas pamięta dobrze swoją pierwszą naukę jazdy na rowerze. Strach przed upadkiem, zestresowanych rodziców biegnących za nami i trzymających kij, który przymocowany był do rowerka. Obecnie maluchy mogą przejść proces nauki w o wiele łatwiejszy i całkowicie pozbawiony stresu sposób. Jak to możliwe? Odpowiedzią są rowerki biegowe dla dzieci!

Czym są rowerki biegowe?

Coraz bardziej popularne rowerki biegowe, to nic innego jak niewielkich rozmiarów klasyczne rowery, jednak nieposiadające łańcucha oraz pedałów. Maluch, siedząc na siodełku takiego rowerka, dosięga stopami podłoża. Przemieszcza się odpychając się od ziemi, a po podniesieniu nóg do góry i zachowaniu równowagi, może z łatwością zjechać z górki. Rowery dla dzieci biegowe pomagają maluchom w ćwiczeniu koordynacji, równowagi i umiejętności kierowania kierownicą roweru. Co ważne, tego typu “biegówkę” możemy kupić już dwulatkowi. Będzie to świetny pretekst, aby dziecko odzwyczajać od jazdy na wózku, czy noszenia na rękach. Maluch o wiele chętniej wybierze się z takim pojazdem na długi spacer, a po kilku latach łatwiej będzie mu nauczyć się jazdy na klasycznym, pełnowymiarowym rowerze.

Rowerki biegowe dostępne w naszej ofercie

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno rowerek biegowy dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Posiadamy przeróżne modele i kolory rowerków. Jeżeli szukają Państwo pierwszego rowerka dla swojego dziecka, polecamy sprawdzić nasze rowerki biegowe. Są to pojazdy wysokiej jakości, na wygodnych, pompowanych kołach, bezpieczne i wygodne dla maluchów. Rowerki tego typu będą doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy czy z okazji dnia dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii - rowerki biegowe sklep internetowy.

Polecamy sprawdzić również wrotki dla dzieci i rowerki trójkołowe dla dzieci.

    pixel