Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Rowerki trójkołowe dla dzieci

Ilość produktów: 21

Wielu rodziców nie może doczekać się dnia, w którym ich pociechy wsiądą na rower. Jednak aby dziecko w przyszłości z chęcią rozpoczęło swoją przygodę z nauką jazdy na rowerze, powinno być do tego odpowiednio przygotowywane. Specjalne jeździki i rowerki trójkołowe, sprawdzą się doskonale jako pierwszy pojazd malucha.

Czym charakteryzują się jeździki i rowerki trójkołowe?

Jeździki to pojazdy dla dzieci, które doskonale sprawdzą się nawet w przypadku maluchów, które jeszcze nie do końca radzą sobie z pewnym chodzeniem. Mają najczęściej kształt niewielkiego samochodzika, a jeżdżące na nich dzieci, odpychają się od podłogi nóżkami. Natomiast rowerki trójkołowe dla dzieci to niewielkich rozmiarów rowery z trzema kołami. Zazwyczaj posiadają jedno kółko z przodu oraz dwa koła z tyłu. Są bardzo stabilne i stanowią naturalne przejście pomiędzy wspomnianym jeździkiem, a rowerem na dwóch kółkach.

Rowerki i jeździki dostępne w naszym sklepie

Jeździki dla maluchów, które dostępne są w naszym sklepie, mają formę niewielkich samochodzików, rowerków oraz w kształcie uwielbianych przez dzieci zwierzątek. Niektóre modele to samochodziki na akumulator, co pozwala dziecku na bardzo wygodne poruszanie się. Posiadają również wyciąganą rączkę, dzięki czemu mogą być pchane przez rodzica. W naszym sklepie znajdą Państwo również rowerki trójkołowe dla dziewczynki, czy chłopczyka. Wszystkie rowerki, dzięki dodatkowym kółkom, są niesamowicie stabilne i stanowią świetne przygotowanie przed nauką jazdy na klasycznym rowerze. Ponadto, oferowane przez nas modele są lekkie i poręczne. Rower trójkołowy dla dzieci, będzie doskonałym prezentem z okazji urodzin, czy dnia dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Polecamy sprawdzić również rowerki biegowe dla dzieci, dostępne w naszej ofercie.

    pixel