Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

akcesoria basenowe

Ilość produktów: 87

Sezon letni kojarzy Ci się z wodą, słońcem, a może plażą? Z pewnością wiele osób ma w swoich ogrodach baseny sezonowe lub stałe. Jest to szczególnie często spotykane w domach, gdzie mieszkają dzieci, ale nie tylko. Maluchy kochają zabawy w wodzie, a każdy rodzic powinien zwracać uwagę na pełne bezpieczeństwo swoich pociech. Dlatego warto zapoznać się z dostępnymi akcesoriami do basenu, które pozwolą utrzymać obiekt w czystości. Sprawdź jakie elementy potrzebne do utrzymania basenu znajdziesz w naszej ofercie!

Akcesoria basenowe w trosce o bezpieczeństwo!

Niezależnie od typu posiadanego basenu - wolnostojącego czy stałego - warto pamiętać o zasadach jego prawidłowego utrzymania. Ścisłe trzymanie się zaleceń zagwarantuje bezpieczne warunki do pływania i korzystania z basenu dla całej rodziny, a szczególnie dzieci. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria do basenu ogrodowego, które pomogą wyczyścić obiekt z piasku i innych elementów, których obecność w basenie nie jest wskazana. W tym przypadku doskonale sprawdzają się proste w obsłudze odkurzacze. Z myślą o bezpieczeństwie warto zwrócić uwagę też na pompy basenowe piaskowe, które pomogą oczyścić basen z pływających w nim zabrudzeń. Sprawdź też siatki i kij do oczyszczania basenu z powierzchniowych zabrudzeń. Aby cieszyć się czystym obiektem warto zainwestować w pokrywę na basen, która zapewni ochronę przed owadami, ptakami, liśćmi i drobnym deszczem. W wyposażeniu warto też mieć zestaw naprawczy, który pozwoli zakleić powstałe draśnięcie czy nacięcie na basenie ogrodowym wolnostojącym.

Relaks i bezpieczeństwo dzięki akcesoriom do basenu

Marzysz o wypoczynku w upalne, letnie dni? Basen to coś co z pewnością pozwoli zrelaksować się całej Twojej rodzinie. Aby zagwarantować sobie spokojne chwile odpoczynku w wodzie warto zainwestować w akcesoria basenowe. Świetnie sprawdzają się uchwyty na napoje, które są stabilne i zapewniają bezpieczeństwo. Kolejnym udogodnieniem są maty ochronne, które zapewnią zmniejszenie ilości zabrudzeń wnoszonych do basenu podczas wchodzenia. Jeśli wypoczywasz razem z dzieckiem zainwestuj w czujnik alarmowy, który automatycznie się włączy, gdy maluch wpadnie do basenu.

Pogoda w naszym kraju pozwala na całe szczęście często korzystać z uroków basenów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria do korzystania z kąpieli wodnych na świeżym powietrzu. Akcesoria basenowe, chemia basenowa, szczotki do czyszczenia, mata pod basen, pokrywa na basen, ogrzewacz wody, termometr, pompa, filtr, dozownik do chemii, piasek, czujnik alarmu, chloronator, drabinka do basenu to wszystkie elementy dostępne od ręki. Poznaj także nasze akcesoria plażowe przydatne do zabawy z dziećmi w wodzie.

pixel