Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

pluszaki i maskotki

Ilość produktów: 82

Pluszaki kojarzą nam się z dzieciństwem. Nic dziwnego, każdy z nas miał na pewno swoją ukochaną przytulankę, którą zabierał ze sobą dosłownie wszędzie. Zabawki pluszowe dla dzieci służą nie tylko podczas rozrywki, ale są też niesamowicie ważne w ich prawidłowym rozwoju. Dlaczego warto kupić je dziecku oraz jakie maskotki wybrać?

Dlaczego każde dziecko powinno mieć maskotkę?

Przytulanka służy z założenia do przytulania i zabawy. Ma jednak o wiele więcej funkcji. Po pierwsze, maskotki dla dzieci stanowią doskonałe wsparcie dla maluszków. Kiedy rodzica nie ma akurat w pobliżu, dziecko może wtulić się w ulubionego pluszaka. Da mu on poczucie bezpieczeństwa, także, wtedy gdy dziecko nocuje poza domem, np. u dziadków. Pluszaki dla dzieci sprawdzają się szczególnie w nowym miejscu, takim jak przedszkole czy lekarz. Maluszkowi o wiele łatwiej będzie odnaleźć się w obcym miejscu i pokonać lęk przed nowym otoczeniem, kiedy będzie mogło przytulić się do znanej i lubianej rzeczy.

Jakie pluszaki dla dzieci sprawdzają się najlepiej?

Wszystkie dzieci uwielbiają duże pluszaki. Mogą się do nich wtulić, leżeć na nich czy po nich skakać. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju duże misie, pieski, kotki i inne zwierzątka. Oferujemy także bohaterów z uwielbianych przez dzieci bajek, takich jak Kubuś Puchatek i jego przyjaciele, misie pluszowe z bajki Troskliwe Misie, czy pluszowe kucyki My Little Pony. Posiadamy także mówiące maskotki interaktywne, które doskonale sprawdzą się jako prezent oraz malutkie misie, które dziecko może trzymać np. w kieszeni. Wszystkie dostępne w naszym sklepie pluszaki, to maskotki wysokiej jakości, uszyte z miękkich i bezpiecznych dla delikatnej skóry dzieci, materiałów. Sprawdź również zabawki interaktywne dostępne w oferice sklepu Jokomisiada.

pixel