Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki interaktywne dla niemowląt

Ilość produktów: 92

Zabawki, takie jak  klocki dla dzieci towarzyszą najmłodszym od zarania dziejów. Są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Wprawdzie ich wygląd i charakter zabawy na przestrzeni wieków zdecydowanie się zmienił, to cel sam w sobie pozostał ten sam - dawać radość. Witryny sklepów z zabawkami przyciągają uwagę różnorodnością produktów, reklamy kuszą, a rodzice stają przed dylematem, którą zabawkę kupić dziecku.

Tyle się mówi o zabawkach edukacyjnych i wspierających rozwój. A czy zabawki interaktywne dla dzieci do nich należą?

Zabawki interaktywne są niebywale atrakcyjne wizualnie, kolorowe, wydają dźwięki, poruszają się itp., a czy uczą? Generalnie każda zabawka w mniejszym lub większym stopniu jest wsparciem dla rozwoju dziecka pod warunkiem, że jest odpowiednia dobrana do wieku i możliwości malucha. Kupując zabawki interaktywne dla niemowląt musimy się zastanowić, czy jest ono gotowe na zabawę nimi. Dla jednych dzieci zbyt duża ilość bodźców bywa męcząca, inne wprost uwielbiają kolorowe grające, świecące, wibrujące mechanizmy. Dobrze, gdy taka zabawka daje dodatkowe możliwości zabawy np. segregowanie klocków - zabawy manipulacyjne, uruchamianie i wprawianie w ruch elementów zabawki – zabawy przyczynowo – skutkowe. Interaktywne zabawki dla dzieci powinny wspierać poznawanie otoczenia, naukę kolorów, zapoznawać z literkami, cyferkami.

Zabawka interaktywna to nie tylko wydające dźwięki i poruszające się maskotki

Ale pchacze z interaktywnym panelem, stoliki, sortery, pianinka, labirynty, zjeżdżalnie, bączki... Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu internetowego, by przekonać się jak bogata jest oferta zabawek -także interaktywnych. Kupując dzieciom zabawki róbmy to z rozwagą. Nie tylko interaktywne, ale zabawki edukacyjne dla dzieci (te najprostsze jak drewniane klocki, lalki, misie i bardziej złożone jak układanki, puzzle, gry) powinny trafić do Twojego dziecka. Pamiętaj, każda zabawka czegoś uczy. A dla wsparcia wszechstronnego rozwoju dziecka przydają się i takie, i takie. Kupisz je w nas. Zapraszamy.

pixel