Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

pontony, materace, pompki

Ilość produktów: 89

Lato sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Plażowanie i wodne kąpiele to to, co lubimy najbardziej. Pakujemy kilka przydatnych akcesoriów i ruszamy na upragnione wakacje czy choćby weekendowy relaks. A jak letnie akcesoria nad wodę, to dmuchany materac musi znaleźć się w plażowym ekwipunku. Amatorom podziwiania nadwodnych krajobrazów i wodnej toni proponujemy wziąć ze sobą ponton.

Plażowe gadżety wbrew pozorom to nie tylko zabawki dla dzieci

Bajecznie kolorowe materace i wygodne pontony do pływania, to super atrakcja także dla dorosłych. Uatrakcyjniają pobyt nad wodą i co bardzo istotne, super prezentują się na urlopowych fotografiach. Bez nich zdjęcia z wakacji będą po prostu nudne. Nasze pociechy wprost uwielbiają wszelkie dmuchane stwory i bajkowe materace do pływania. Czy to na Majorce, czy na plaży w Kołobrzegu, każdy z nas może zapozować z dmuchanym flamingiem lub na materacu w kształcie lodowego rożka. Na dmuchanym materacu możemy się opalać unosząc się na wodzie lub wylegując się na nim na piasku, możemy popływać (pamiętać należy o bezpieczeństwie), a nawet poleżeć przy ogrodowym basenie czy oczku wodnym. Ponton to rzecz dla tych osób, które od wylegiwania wolą wypoczynek czynny i z daleka od tłumów. Wiosłowanie to przyjemna czynność, sposób na poznawanie nadwodnych terenów i szukanie miejsc do wędkowania.

Sposób na atrakcyjny pobyt nad wodą dla całej rodziny?

Akcesoria plażowe zakupione w Jokomisiada. Dmuchane materace i pontony przed napompowaniem (pompki to takich akcesoriów kupisz w naszym sklepie) nie zajmują wiele miejsca. Po nadmuchaniu - to stosownych rozmiarów atrakcyjny plażowy gadżet niezwykłe trwały i wytrzymały - o ile kupisz materace i pontony dobrej, sprawdzonej firmy, a tylko takie posiadamy w naszej ofercie.(1758) W naszej ofercie znajdziesz również baseny dmuchane dla dzieci. Zapraszamy!

pixel