Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

koraliki, gumki i ozdoby

Ilość produktów: 32

Koraliki do robienia bransoletek – niby niepozorne kolorowe “szkiełka”, a tyle w nich magii...Wyraziste kolory, ciekawe kształty i moc możliwości - to najbardziej w koralikach kochają dzieci.

Koraliki do robienia biżuterii dla dzieci to coś więcej niż nic niewarte, tandetne błyskotki

Po pierwsze - można z nich własnoręcznie stworzyć niezwykłą biżuterię - dla siebie, mamy, koleżanki, lalki, misia itd. Po drugie - można nimi ozdabiać przeróżne prace plastyczne, a po trzecie – z czego dzieci nie zdają sobie sprawy i dorośli często też – zabawa koralikami pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność, ćwiczy małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową. Co więcej - zestawy koralików dla dziewczynek mogą okazać się najlepszym dla nich prezentem, bo własnoręcznie wykonana przez dziecko bransoletka, pierścionek, naszyjnik jak za sprawą czarodziejskiej różdżki sprawią, że mała Kasia poczuje się nosząc swoją biżuterię jak prawdziwa księżniczka. A jeśli wraz z zestawem do robienia bransoletek otrzyma piękną szkatułkę, w której trzymać będzie swoje skarby – poczuje się jak dorosła, bo jak zauważyła nie jedna mama, kasetki z biżuterią od zawsze były obiektem westchnień małych dziewczynek. Koraliki dla dzieci przydadzą się także chłopcom, którzy dla swojej mamy, babci, koleżanki chcą przygotować własnoręcznie zrobiony upominek.

Modną być - plecionki z gumek, ozdoby z kolorowych sznurków, biżuteria z koralików

Wbrew pozorom koraliki i kolorowe gumki do robienia bransoletek nie są tylko zabawką dla małych dziewczynek. Te, nieco starsze z dumą prezentują swoją artystyczną biżuterię, bo jest modna, pozwala wyrazić siebie, bo można się nią pochwalić.
Kupując zestawy do robienia bransoletek w naszym sklepie internetowym masz pewność, że są wykonane z bezpiecznych materiałów (posiadają odpowiednie certyfikaty), dziecko sobie z nimi poradzi (zamieszczone instrukcje) i z pewnością zachęcą je do kreatywności.(1914) By coraz bardziej wzbudzać kreatywność, polecamy również leżaczki i maty edukacyjne.

pixel