Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

quady dla dzieci

Ilość produktów: 5

Odkąd quady zwane też wszędołazami lub czterokołowcami stały się popularne w Polsce (lata 90. XX wieku), również najmłodsze pociechy, dla których pojazdy posiadające koła od zawsze stanowiły atrakcję, obdarzyły je zainteresowaniem. Quady dla dzieci stały się popularną formą prezentów dla przedszkolaków i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Inny typ kierownicy niż w autach (kierownica typu motocyklowego), szerokie opony i sposób siadania (okrakiem) to dzieci w quadach kochają najbardziej.

Quady a bezpieczeństwo najmłodszych

Niektórzy rodzice obawiają się swojemu maluchowi sprawić taki pojazd w trosce o jego bezpieczeństwo. Quady na akumulator przeznaczone dla dzieci nie są bardziej niebezpieczne niż rower. Ich bezpieczne użytkowanie zależy od tego, czy wielkość quada i jego moc dostosowana jest do wieku i wzrostu malucha, czy dziecko posiada gotowość i umiejętności, by zasiąść na takim pojeździe i przede wszystkim zawsze należy pamiętać, że to my, dorośli czuwamy nad bezpieczną zabawą dzieci.

Jaki quad dla dziecka wybrać?

Najmłodszym (3-latkom) wystarczy quad jednobiegowy rozwijający prędkość 1- 5km/h, nieco starszym maluchom możemy sprawić pojazd dwubiegowy o większych możliwościach. Warto zakupić model sterowany pilotem, dzięki któremu rodzic dodatkowo będzie miał kontrolę nad pojazdem (a przy tym trochę zabawy). Nie zapominajmy, że dla dzieci liczy się wygląd quada i dodatkowe atrakcje, które posiada typu efekty świetlne, dźwiękowe, bagażnik, reflektory itp.

Gdzie znajdę sklep z quadami dla dzieci?

Jeśli odwiedzasz nasza stronę internetową, to już go znalazłeś. Sklep internetowy Jokomisiada posiada w sprzedaży wysokiej jakości quady dla dzieci na akumulator, wśród których znajdziesz model (możliwości, kolorystyka, efekty) odpowiedni dla Twojego pociechy. Spraw frajdę swojemu dziecku kupując mu dziecięcy quad.

Polecamy także samochody na akumulator dla dzieci.

    pixel