Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

deski SUP

Ilość produktów: 7

Szukasz sposobu na spędzanie czasu wolnego podczas wakacji nad jeziorem lub morzem? Przyda Ci się dmuchana deska surfingowa, która jest wykonana z trwałych i naprawdę wytrzymałych materiałów. W naszym sklepie deska SUP jest dostępna w wygodnych zestawach. W zależności od wyboru modelu możesz tam znaleźć się nie tylko deskę, ale też ręczną pompkę, wiosło i przydatny zestaw naprawczy. To również doskonały pomysł na prezent – z pewnością zachęci do jeszcze częstszej aktywności.

Lekka i poręczna deska pompowana SUP

Nie musisz mieć bagażnika dachowego czy naprawdę dużej walizki, żeby zabrać na wakacje deski SUP. W końcu to nadmuchiwane modele więc zajmują niewiele miejsca, a tym samym zmieszczą się nie tylko do podręcznej torby, ale też pozwolą podróżować Ci z tym sprzętem pociągiem lub autobusem. Poza tym dmuchana deska do pływania jest dość lekka, co znacznie ułatwi spacer na plażę. Gdy już tam dojdziesz, będziesz cieszyć się z nauki kolejnej ekscytującej dyscypliny sportowej.

Dla kogo są deski surfingowe SUP?

W naszym sklepie dostępne są deski przeznaczone dla osób o maksymalnej wadze od 90 do 160kg. Może ją wybrać nawet początkujący surfer. Dzięki temu oswoisz się z wodą, nauczysz się utrzymywać równowagę i będziesz korzystać z nadmorskich fal. Ciekawym rozwiązaniem jest również deska SUP dla dzieci. Jej rozmiar jest dostosowany do najmłodszych, a jednocześnie stanowi idealny wstęp do dalszej nauki. Z pewnością ta deska do pływania SUP sprawi, że niejedno dziecko złapie tego bakcyla. Pomogą w tym te energetyczne kolory i ciekawy design, ponieważ jeszcze skuteczniej zachęca do rozpoczęcia kolejnej przygody.

Zobacz także nasze akcesoria plażowe oraz pontony, materace i pompki.

    pixel