Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

traktory RC

Ilość produktów: 3

Dlaczego traktory budzą tyle emocji wśród dzieci?

Pojazdy do zadań specjalnych zawsze ciekawiły dzieci. Te miejskie, zwykle bliższe są mieszkańcom miast, te wykorzystywane do prac na roli - mieszkańcom wsi. Kiedyś dzieci ekscytował już sam charakterystyczne dźwięk jaki wydawał traktor” - pyr - pyr”. Dzisiaj wielkość, możliwości i dodatkowe wyposażenie ciągników. Dzieci uwielbiają traktory zabawki, bo wyglądają inaczej niż inne pojazdy, bo mają przyczepki, na których można przewozić zabawki, zabawa nimi jest ekscytująca. A jeśli do takiego sprzętu dodamy sterowanie RC – satysfakcja z zabawy murowana (o ile maluch jest już w stanie obsłużyć pilot). Nawet najbardziej atrakcyjny traktor RC wyląduje w kącie, jeśli dziecko nie będzie potrafiło nim sterować. No chyba, że bawić będzie się rodzic, bo zabawki zdalnie sterowane lubią także dorośli. Może to być także świetna okazja na wspólną zabawę z dzieckiem i naukę obsługi nadajnika.

Traktory zabawki RC – co to znaczy?

RC – Radio Control, czyli zdalne sterowanie realizowane drogą radiową. Nadajnik emituje fale, odbiornik odbiera sygnał i wprawia w ruch mechanizmy. Zabawki RC mają te zaletę, że najlepiej wychodzi nimi zabawa na świeżym powietrzu: przed domem, w parku, na boisku. Jazda, skręty, cofanie – bez szkody dla pojazdu i domowego wyposażenia, przy czym ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie. Pamiętajmy o tym, że traktory zdalnie sterowane to nadal zabawka, więc ich możliwości są nieco mniejsze niż modeli sterowanych. Jednak dla potrzeb dzieci wystarczające i przede wszystkim bezpieczniejsze.

Pomysł na prezent dla chłopca - zabawki RC

W dobie tak zaawansowanej, wszechobecnej techniki nie dziwi fakt, że dzieci interesują zabawki z jej wykorzystaniem. Traktor zdalnie sterowany to ciekawy pomysł na prezent dla fanów motoryzacji, testowania możliwości, techniki, rywalizacji. Szukasz bezpiecznych, zdalnie sterowanych zabawek? Traktory RC z oferty naszego sklepu “Jokomisiada” - to jest to! W naszej ofercie posiadamy również inne zabawki dla młodzieży. Zapewnij swojemu dziecku radość!

    pixel