Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki dla młodzieży i dzieci 14+

Ilość produktów: 763

Pozwólmy dzieciom jak najdłużej cieszyć się dzieciństwem - zabawki dla 14latków


To już nie dzieci, a jeszcze nie dorośli. Niby wyrośli z zabawek jak mocno deklarują, ale nadal zabawek i zabawy potrzebują. Z pewnością nie potrzebują już gumowej kaczuszki, ale czegoś, co je zainteresuje, zainspiruje. 14latek – trudny wiek. Ciężko do niego dotrzeć, zrozumieć. Burza hormonalna z jaką się mierzy wywołuje szereg skrajnych zachowań i huśtawkę emocji. Jest to ciągle wiek, w którym nastolatek potrzebuje naszej uwagi, zainteresowania. Jak zachęcić młodzika do rozmowy, wspólnego spędzania czasu – bywa, że wystarczy odpowiednia zabawka. Tak, tak, wbrew pozorom ciekawe zabawki dla nastolatków mogą być lekiem na” całe zło świata”, w tym korzystnie wpływać na wzmocnienie rodzinnych więzi i poprawę relacji.

Czym zainteresować nastolatkę?


Zwykle w tym wieku dzieci mają już sprecyzowane zainteresowania (nie mówimy oczywiście o komputerach i smartfonach). Mogą to być zajęcia artystyczne, sportowe, astronomia, biologia, literatura i wiele, wiele innych. Warto zatem pójść w kierunku zainteresowań nastolatki i podarować jej zabawki dla dziewczyny (adekwatne do wieku i potrzeb), które nie tylko zachęcą do działania, ale będą wpływać motywująco i rozwijająco. Dobra książka, gry planszowe, gry zręcznościowe, zestaw do karaoke, zestawy plastyczne- możliwości jest sporo.

Jaki prezent dla chłopca 14 lat?


Podobnie jak w przypadku nastoletnich dziewczyn, tak i nastoletni chłopcy mają swoje zainteresowani. Jedni uwielbiają zabawki militarne, inni auta zdalnie sterowane na akumulator, drony. Dla niektórych kopanie piłki jest idealną rozrywką, a pozostali wolą gry strategiczne czy logiczne. 

Czy trudno znaleźć odpowiednie zabawki dla młodzieży?


Jeśli skorzystacie z propozycji z naszego sklepu Jokomisiada, w kategorii –” zabawki 14 lat” z pewnością coś Wam wpadnie w oko. Znalezienie właściwego prezentu dla nastolatka nie powinno sprawić Wam trudności.

pixel