Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Gokarty dla dzieci na pedały

Ilość produktów: 8

Gokart to mały pojazd czterokołowy, który z założenia służy głównie do wyścigów na torze kartingowym. Gokarty mogą być napędzane silnikiem, ale te, napędzane siłą ludzkich mięśni również cieszą się niezwykłą popularnością. Szczególnie dzieci uwielbiają samochodziki w tej wersji.

Aktywność ruchowa dzieci na świeżym powietrzu powinna być atrakcyjna

Staramy się, by nasze pociechy spędzały jak najwięcej czasu na powietrzu. Jak sprawić, by pociecha z chęcią wychodziła z domu? Proponujemy sprawić dziecku gokart na pedały. O tym, że maluchy uwielbiają wszystko co ma kółka, nikogo nie trzeba przekonywać. Nie tylko samochodziki do zabawy, ale właśnie takie, za których kierownicą można zasiąść samemu i wprawiać w ruch taki pojazd jest dla dziecka niebywałą atrakcją. Kiedy maluch wyrośnie z biegówki, zwykle przesiada się na rower, którego obsługa nie jest już taka prosta. Dlatego gokarty na pedały dla dziecka mogą być dobrym rozwiązaniem. Oczywiście z powodzeniem maluch może oba pojazdy na pedały wykorzystywać zamiennie.

Dlaczego warto kupić dziecku gokarta na pedały?

Z pewnością taki samochodzik zachęci malucha do aktywności. Czterokołowy pojazd jest o wiele bardziej stabilny i wygodniejszy niż zwykły rower. Jazda gokartem na pedały ćwiczy siłę mięśni. Uczy koncentracji i odpowiedzialności, pomaga zdobywać doświadczenia (jak pojazd zachowuje się na różnych powierzchniach) no i można nim urządzać wyścigi (pod okiem dorosłych).

Jak wybrać dobry gokart dla dziecka

Przede wszystkim sprawdzamy, czy zabawka posiada wymagane atesty bezpieczeństwa. Sprawdzamy parametry, by kupić pojazd odpowiedni dla wieku (wzrostu) i możliwości dziecka. Jeśli maluch nie będzie mógł swobodnie gokartem kierować, samochód wyląduje w kącie. Dla dzieci istotne są efekty wizualne: kolor, kształt, efekty dźwiękowe.

W naszym sklepie internetowych wśród bogatej oferty pojazdów dla dzieci, gokarty na pedały stanowią mocna pozycję. Każdy rodzic znajdzie tu samochód na pedały o sportowym charakterze atrakcyjny dla swojego dziecka.

Zobacz także quady dla dzieci.

    pixel