Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Gokarty dla dzieci na pedały

Ilość produktów: 8

Gokart to mały pojazd czterokołowy, który z założenia służy głównie do wyścigów na torze kartingowym. Gokarty mogą być napędzane silnikiem, ale te, napędzane siłą ludzkich mięśni również cieszą się niezwykłą popularnością. Szczególnie dzieci uwielbiają samochodziki w tej wersji.

Dlaczego gokarty dla dzieci są tak często wybierane?

Staramy się, by nasze pociechy spędzały jak najwięcej czasu na powietrzu. Jak sprawić, by pociecha z chęcią wychodziła z domu? Proponujemy sprawić maluchowi gokart na pedały dla dzieci. O tym, że maluchy uwielbiają wszystko, co ma kółka, nikogo nie trzeba przekonywać. Nie tylko samochodziki do zabawy, ale właśnie takie, za których kierownicą można zasiąść samemu i wprawiać w ruch taki pojazd jest dla dziecka niebywałą atrakcją. Kiedy maluch wyrośnie z biegówki, zwykle przesiada się na rower, którego obsługa nie jest już taka prosta. Dlatego gokarty na pedały dla dziecka mogą być dobrym rozwiązaniem. Oczywiście z powodzeniem maluch może oba pojazdy na pedały wykorzystywać zamiennie.

Pojazdy na pedały dla dzieci - dlaczego warto je kupić?

Z pewnością taki samochodzik zachęci malucha do aktywności. Czterokołowy pojazd jest o wiele bardziej stabilny i wygodniejszy niż zwykły rower. Jazda gokartem na pedały dla dzieci ćwiczy siłę mięśni. Uczy koncentracji i odpowiedzialności, pomaga zdobywać doświadczenia (jak pojazd zachowuje się na różnych powierzchniach) no i można nim urządzać wyścigi (pod okiem dorosłych).

Jak wybrać dobry gokart dla dziecka?

Przede wszystkim sprawdzamy, czy zabawka posiada wymagane atesty bezpieczeństwa. Sprawdzamy parametry, by kupić pojazd odpowiedni dla wieku (wzrostu) i możliwości dziecka. Jeśli maluch nie będzie mógł swobodnie gokartem kierować, samochód wyląduje w kącie. Dla dzieci istotne są efekty wizualne: kolor, kształt, efekty dźwiękowe.

W naszym sklepie internetowych wśród bogatej oferty pojazdów na pedały dla dzieci, gokarty stanowią mocną pozycję. Każdy rodzic znajdzie tu samochód na pedały o sportowym charakterze atrakcyjny dla swojego dziecka.

Zobacz także quady dla dzieci.

    pixel