Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

zwierzęta i roboty RC

Ilość produktów: 29

Zabawki towarzyszą dzieciom “od kołyski” właściwie aż do dorosłości (a czasem nawet dłużej). Dzieci rosną, przybywa im lat, a zabawki – z zabawy niektórymi wyrastają, a kolejne zajmują ich miejsce. Nim się obejrzymy, gumowa kaczuszka jest tylko wspomnieniem, a na półce z zabawkami “rozsiadają się” bardziej skomplikowane - zabawki zdalnie sterowane dla dzieci, którymi chętnie bawią się także tatusiowie. Sterowane za pomocą pilota zabawki, które chodzą, wydają dźwięki, świecą, a niektóre potrafią nawet o wiele więcej np. taki robot RC to ulubione modele dzieci zainteresowanych technologią i samą formą zabawy nimi. Tym bardziej, że technologia RC (obecnie wiele producentów zdalnych zabawek wykorzystuje ten system) daje i zabawkom, i dzieciom szerokie pole możliwości do wykorzystania.

Zabawki w technologii RC – co to takiego roboty zabawki?

To zabawki, które uruchamia wysłany z nadajnika sygnał (fale elektromagnetyczne). Odebrany przez odbiornik sygnał uaktywnia mechanizmy wykonawcze w zabawce. Krótko mówiąc - zabawki sterowane to zabawki na pilota. Najnowsze rozwiązania technologiczne – wbudowany akumulatorek ładowany przez kabel USB, wyeliminowały problem szybko wyczerpujących się baterii do zasilania.
Mówiąc o zabawkach zdalnie sterowanych zwykle mamy na myśli samochodziki, ale równie ciekawe i popularne są roboty zabawki, a roboty zdalnie sterowane potrafią czasem więcej niż nie jedno sterowane auto. Co więcej - wśród zabawek sterowanych można zleźć takie “cudeńka” jak dinozaury RC, a nawet RC węże, pająki i karaluchy, a to przecież ulubiona tematyka chłopców i wbrew pozorom dziewczynek również.

Pomysł na prezent dla dziecka?

Jeśli tylko potrafi posługiwać się pilotem, zdalnie sterowane zwierzęta i roboty RC sprawdzą się w roli upominku. Nie tylko sterowane samochodziki, ale właśnie “coś innego” zachwyci każde dziecko, a w naszym sklepie roboty i zwierzątka sterowane to mocna pozycja. (1904) W technologi RC w naszym sklepie znajdziesz również drony dla dzieci

    pixel