Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki sportowe dla dzieci

Ilość produktów: 169

Zabawki sportowe dla dzieci

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy dzieciom do zabawy wystarczyła fajerka i pogrzebacz (tak było coś takiego). Dzisiaj, kiedy sklepowe półki uginają się od przeróżnych, kolorowych cudeniek, dla których niezłą konkurencją są komputery i smartfony bardzo trudno wybrać wartościowe zabawki. I nie mówimy tu o cenie, ale o wartościach rozwojowych i edukacyjnych. Problemem współczesnych czasów jest zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej tak potrzebnej dla prawidłowego rozwoju. Zabawki ruchowe dla dzieci mają niełatwe zadanie, kiedy stają w szranki z grą komputerową. Ale prawidłowy rozwój dziecka leży w rękach rodziców, dlatego zamiast kolejnej bezwartościowej zabawki reklamowanej w mediach, warto kupić maluchowi zabawki sportowe.

Zachęć dziecko do ruchu przez odpowiednie zabawki

Zabawki sportowe dla dzieci to zwyczajna piłka, zestaw do ping ponga, skakanki, ale także rolki, rowerki dla dzieci, hulajnogihuśtawki i zjeżdżalnie (zobacz pełna ofertę zabawek sportowych dostępna w naszym sklepie). Już najmłodsze pociechy można aktywizować ruchowo oferując im do zabawy właśnie kolorowe gumowe piłki, wszelkie pchacze, jeździki i pierwsze rowerki. Małego fana piłki ucieszą zestawy do gry w piłkę nożną, a zestaw bokserski przyda się dziecku, którego roznosi energia. Sprawność fizyczna, rozwój motoryki dużej i małej, wzmacnianie mięśni, ćwiczenie koordynacji ruchowej, kształtowanie prawidłowej sylwetki - dzięki sportowym zabawkom łatwiej będzie Ci zaangażować dziecko w zabawy ruchowe, tak ważne dla jego rozwoju.

Wystarczy trochę chęci z naszej strony, piłka, rolki czy rower, by dzieci chętniej korzystały z aktywności ruchowej. Tak po prawdzie, jeśli maluch widzi, że my niechętnie ruszamy się z kanapy, zacznie powielać takie zachowania. Dlatego dajmy dobry przykład, bierzmy zabawki sportowe i pobawmy się wspólnie z dziećmi - wyjdzie to na zdrowie i nam, i naszym pociechom.

Oferta obejmuje zabawki dla chłopców i dziewczynek. Duży wybór pozwala na dokonanie odpowiedniego wyboru.

 

pixel