Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

puzzle hobby

Ilość produktów: 160

Wychowujemy dzieci w świecie bliższym nowoczesnym technologiom, niż sami byliśmy wychowani. I choć to nic złego, warto jednak od czasu do czasu sięgnąć po inne, analogowe rozrywki. Jedną z tych tradycyjnych jest układanie puzzli. Małe, kartonowe elementy układanki wracają do naszych łask. Służą jako znakomita rozrywka nie tylko dla dzieci, jak również dla dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz ich całe mnóstwo!

Potęga puzzlowej rozrywki

Puzzle to forma zabawy, która polega na układaniu jednego obrazu, z wielu elementów o różnych, charakterystycznych kształtach. Układanie puzzli to znakomita rozrywka, poprzez którą ćwiczymy najważniejszy narząd ludzki, czyli mózg i umiejętności, za które odpowiada. Należą do nich koncentracja, wytrwałość, precyzja czy cierpliwość. 

W zależności od tego, na jak małe elementy podzielono obrazek i w zależności od ich wzoru, układanka może być prosta bądź bardziej skomplikowana. I w tym tkwi cała zabawa! Im więcej elementów tym zadanie trudniejsze, ponieważ znaleźć i połączyć wszystkie puzzle to rzecz niełatwa, ale dająca ogrom satysfakcji. Dlatego w naszej ofercie prym wiodą układanki w postaci puzzle 1000 elementów czy 500 elementów. Wiele z nich to puzzle krajobrazy, które finalnie tworzą pewnego rodzaju dzieło, które możemy powiesić w antyramie na ścianie tworzą we własnym domu mini-galerię. W naszej ofercie znajdziesz m.in. puzzle Castorland, które są odpowiedzią dla osób ceniących układanie pięknych obrazów. Piękne pejzaże, batalistyka, animalistyka, martwa natura, portrety, scenki rodzajowe - to wszystko znajdziesz na maleńkich fragmentach układanek, będących świetnym pretekstem do integracji.

Zobacz także: puzzle dla dzieci.

pixel