Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Akcesoria plażowe dla dzieci

Ilość produktów: 244

Kiedy tylko lato pokazuje swe słoneczne oblicze, ruszamy z rodziną nad wodę. Wybierając się na plażę zabieramy leżaki, koce, ale nie łudźmy się, że najmłodszym plażowiczom taki ekwipunek wystarczy. Dzieci to wulkany energii, które w kontakcie z wodą dostają dodatkowego "energetycznego kopa". Wtedy do akcji "wyjazd nad wodę" należy włączyć atrakcyjne akcesoria plażowe dla dzieci. Wspólna zabawa nie tylko pozwoli na miłe spędzenie czasu w gronie rodzinnym, ale sprawi, dzieci nie będą się mogły doczekać kolejnej wyprawy nad wodę.

Jak zapewnić dzieciom atrakcyjną i bezpieczną rozrywkę nad wodą?

Przede wszystkim nad bezpieczeństwem najmłodszych nad wodą czuwają opiekunowie. Pod żadnym pozorem nie pozostawiamy dzieci bez opieki (nawet w brodziku). Nie ma się co oszukiwać, dzieci nie uleżą na kocyku zbyt długo, dlatego zabawki plażowe dla dzieci jak najbardziej są przydatne, by maluchom zorganizować rozrywkę nad wodą. Nie tylko wiaderko i łopatka, ale piłki plażowe i pływające zabawki stanowią nie lada atrakcję dla najmłodszych. Kolorowe jednorożce, auta, papugi albo dmuchane materace do wody w najróżniejszych kształtach (np. lodowego rożka) zachęcają do aktywnej zabawy w wodzie i umilają letni wyjazd na kąpielisko. Akcesoria plażowe dla dzieci to podstawa udanego wypoczynku nad wodą.

Z akcesoriami plażowymi dla dzieci zabawa nad wodą nigdy nie będzie nudna

Czas spędzony nad wodą z dziećmi możemy wykorzystać do nauki pływania. Wyposażeni w akcesoria plażowe (w ofercie naszego sklepu jest w czym wybierać) możemy zacząć oswajanie z wodą nawet z niemowlętami. Bezpieczeństwo w wodzie i pomoc w nauce pływania zapewnią rękawki do pływania, kamizelki, okulary do pływania i dmuchane koła z wizerunkiem bajkowych bohaterów.

W naszym sklepie czekają na Was artykuły plażowe, dzięki którym organizacja wypoczynku nad wodą dla wszystkich jej uczestników okaże się samą przyjemnością.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem firmy Bestway, posiadamy w swojej ofercie najpotrzebniejsze akcesoria do zabaw w wodzie. Posiadamy dmuchane materace przeznaczone do wody z motywem Barbie, a także duże welurowe, które sprawdzą się podczas wakacji nad wodą i kampingu. Pompki do pompowania, płetwy z maską do nurkowania, piłkę dmuchaną z motywem Barbie, rękawki do nauki pływania, zestaw dla najmłodszych Disney z pontonem rękawkami i kołem, siatkówkę wodną. Oferujemy najróżniejsze artykuły plażowe, które uprzyjemnią pobyt nad morzem, zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

pixel