Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Drony dla dzieci i helikoptery RC

Ilość produktów: 7

Jeszcze nie tak dawno drony, czyli zdalnie sterowane bezzałogowe statki powietrzne były dostępne tylko siłom zbrojnym. Jednak zainteresowanie możliwościami tego typu urządzeń okazało się tak duże, że producenci włączyli do produkcji drony dla prywatnych użytkowników oraz drony służące rozrywce. Ponieważ dzieci także zapragnęły zdalnie sterowanych statków powietrznych – dla nich producenci przygotowali drony zabawki, mini drony, a także inne zabawki latające z możliwością sterowania za pomocą pilota.

Jaki dron dla dziecka wybrać?

Najmłodszym frajdę sprawią zabawki latające typu lewitujący statek kosmiczny czy Angrycopter sterowany za pomocą dłoni. Prosty w obsłudze, wystarczy uruchomić go włącznikiem. Dzieciom, które wykazują już zainteresowanie bardziej zaawansowanymi bezzałogowcami, ale nie posiadają doświadczenia w ich obsłudze w zupełności wystarczą nieskomplikowane drony zabawki dla dzieci, dzięki którym będą zdobywać doświadczenia w sterowaniu bardziej wymagających urządzeń. Mini drony czy drony zabawki wcale nie oznaczają nietrwałych, bezwartościowych urządzeń. Dzisiaj już nawet tanie drony dla dzieci wyposażone są w wiele funkcji jakie posiadają droższe modele - są wyposażone w żyroskop stabilizujący urządzenie w poziomie, kontroler wysokości, kamerkę i posiadający możliwość zsynchronizowania z aplikacją w smartfonie. Drony dla dzieci to urządzenia intuicyjne stworzone z myślą o amatorskim ich wykorzystaniu, są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. Przed kupnem dronu najlepiej wcześniej zapoznać się ze specyfikacją urządzenia, poczytać o jego możliwościach (w naszym sklepie pod każdą zabawką - dron, helikopter RC, UFO, znajdziesz opis urządzenia, który ułatwi Ci wybór).

Gdzie kupię zabawki drony?

Modele zdalnie sterowane do nauki pilotażu kupisz w sklepie internetowym Jokomisiada. Każde urządzenie posiada gwarancję i odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla dziecka, to tanie drony dla dzieci będą dobrym wyborem.

Dostępne są także auta RC dla dzieci.

    pixel