Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Autka na pilota - samochody zdalnie sterowane

Ilość produktów: 45

Kiedy dzieciom przestają wystarczać zwyczajne zabawki...

Zabawki zdalnie sterowane pokazują, jak zmieniło się podejście do zabawek i zabawy na przestrzeni lat. Oczywiście ogromny wpływ na zabawkarską branżę miał postęp techniczny, zasobność portfeli dorosłych oraz rosnące wymagania dzieci. Po etapie zabawek takich jak klocki dla dzieci czy puzzle piankowe przyszła pora na zainteresowanie zabawkami na pilota. Zdalnie sterowane pojazdy lądowe, powietrzne czy wodne to taki typ zabawki, który oczaruje każde dziecko i jego rodzica - szczególnie męską część populacji (chociaż dziewczynki równie chętnie sięgają po modele zdalnie sterowane). Jeszcze kilka lat temu auto na pilota było szczytem dziecięcych marzeń, dzisiaj praktycznie w każdym sklepie z zabawkami (także internetowym) kupisz je bez problemu.


Samochody RC (RC z ang. Radio Controlled – sterowane radiem) to taka motoryzacja w miniaturze, równie obfitująca w przeróżne modele jak w prawdziwym świecie. Wyścigówki na pilota, auta terenowe, ciężarówki, autobusy, samochody specjalistyczne - najlepsze miniatury kultowych marek, których “kierowcą” może zostać każdy, kto potrafi obsługiwać nadajnik sterujący taką “maszynę”. Od najprostszych technicznych rozwiązań pozwalających na jazdę auta w przód i w tył, aż po zaawansowane możliwości (zmiany kierunku, skręty, drifty, jazda po nierównościach, po różnych nawierzchniach, plus długi czas pracy i daleki zasięg nadajnika) – oferta naszego sklepu jest tak bogata i zróżnicowana, że u nas kupisz auta RC na miarę umiejętności i potrzeb swoich pociech (i Was samych).

Samochodziki zdalnie sterowane – gdzie kupować?

Zapraszamy do naszego sklepu” Jokomisiada”. Wysokiej jakości auta RC o wielu możliwościach, z dokładnym opisem działania, wykazem parametrów, w dobrych cenach czekają na nabywców.
Szukasz prezentu dla dziecka (z okazji urodzin, mikołajek, gwiazdki, Dnia Dziecka) - jesteś w dobrym miejscu!

pixel