Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

ochraniacze, rękawiczki

Ilość produktów: 9

Zabawa na świeżym powietrzu to ogromna radość dla dzieci, ale nie możesz zapomnieć o ich bezpieczeństwie. Dlatego zapewniamy kolorowe, praktyczne i naprawdę wygodne ochraniacze na rower dla dzieci – te modele sprawdzą się także podczas jazdy na hulajnogach. W zależności od wybranego akcesorium zapewnią one bezpieczeństwo lub uprzyjemnią rodzinne wycieczki, czy zabawę ze znajomymi. Tym bardziej że u nas znajdziesz nie tylko ochraniacze, ale też koszyki, dzwonki, bidony oraz rękawiczki na rolki, czyli gadżety, które są niezbędne podczas odkrywania zupełnie nowych terenów, wyścigów i wspólnych wypadów.

Zabawne i urocze ochraniacze dla dzieci na rower

Zapewniamy bardzo praktyczne ochraniacze dla dzieci na hulajnogę, rolki lub rower. Z nimi dziecko skutecznie zabezpieczy kolana, głowę, łokcie, a do tego powiadomi przechodniów o tym, że się zbliża (oferujemy również kolorowe dzwonki i trąbki). Jednak to nie tylko ich funkcjonalność sprawia, że najmłodsi chętnie z nich korzystają. W końcu ochraniacze dla dzieci na rower zachwycają oryginalnym wyglądem. Czerwony, różowy lub niebieski kolor z pewnością zwraca na siebie uwagę, a ich intensywność ułatwi Ci dostrzeżenie pociechy – nawet z pewnej odległości. Dodatkowo rękawiczki na rolki oraz inne akcesoria mają wizerunki postaci z ulubionych bajek lub filmów animowanych. Z pewnością nie tylko maluchy będą zadowolone z ubrania takich gadżetów.

Co zawiera zestaw ochraniaczy na rower dla dzieci?

Chcesz maksymalnie zadbać o bezpieczeństwo dzieci? W takim razie wybierz zestaw ochraniaczy na rower dla dzieci. W takim komplecie znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, które spodobają się chłopcom i dziewczynkom. Oczywiście są tam ochraniacze dla dzieci na hulajnogę, rolki czy rower. Takie wygodne modele nadają się do noszenia na kolanach i łokciach. Zestaw zawiera również naprawdę solidny kask – z nim dobrze zabezpieczysz głowę młodego sportowca.

W naszej ofercie znajdziesz również rowerki dla dzieci i hulajnogi dziecięce.

    pixel