Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Karuzelki i peojektory dla niemowląt

Ilość produktów: 12

Karuzelki i projektory – czy są potrzebne dziecku?

Kiedy na świecie pojawia się nowy członek rodziny, wszyscy dookoła “stają na głowie”, by maluszkowi zapewnić jak najlepsze warunki. Wśród dziecięcych akcesoriów trudno przejść obojętnie obok bajecznie kolorowej karuzelki do łóżeczka czy projektora emitującego magiczne wręcz obrazy. Czy są niezbędnym wyposażeniem dziecięcego pokoju? Kto należy do grona szczęśliwców, którego dziecko nie ma problemu z zasypianiem czy wyciszeniem się - może z zakupy zrezygnować (choć jak to w przypadku dzieci bywa - miewają gorsze dni i wtedy pomoc takich urządzeń - zabawek może okazać się konieczna). Większość rodziców docenia pomoc projektorów i karuzelek przy usypianiu, uspokajaniu czy jako formę zajęcia dla maluszka (np. gdy musimy zająć się domowymi obowiązkami). W tej kwestii świetnie sprawdzą się również maty dla niemowląt.

Jak działa projektor dla dzieci?

Projektor dla dzieci to rodzaj interaktywnej zabawki, która emituje obrazki (zwykle są to kojące dla zmysłów nocne niebo z gwiazdkami i księżycem lub bajki). Wyświetlanie obrazków to podstawowa funkcja projektora, ale urządzenie może posiadać wiele dodatkowych – lampka nocna, pozytywka wygrywająca kojące dźwięki, przytulanka. Projektor dla dzieci stworzy miłą atmosferę dla wyciszenia się i snu malucha. Potrafi także przyciągnąć uwagę pociechy i dać poczucie bezpieczeństwa. Także przegoni nocne strachy i pozwoli rodzicom w nocy zajrzeć do pokoju dziecka bez dodatkowego źródła światła.

Projektor czy karuzelka do łóżeczka?

Karuzelka, podobnie jak projektor może posiadać jedną lub kilka funkcji - przyciągać uwagę kręcącymi się zawieszkami, ale także wygrywać dźwięki czy emitować delikatne światło. Oczywiście możemy zakupić oba gadżety - zabawki lub znając potrzeby i upodobania pociechy zdecydować się na jedno z akcesoriów. Projektory i karuzelki dla dzieci to świetny pomysł na prezent, kiedy udajemy się w odwiedziny do “świeżo upieczonych” rodziców. Tego typu zabawki - bezpieczne dla dzieci, kolorowe, estetyczne i z pewnością przydatne - do kupienia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy.

    pixel