Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Klocki plastikowe

Ilość produktów: 79

Klocki plastikowe konstrukcyjne

Producenci zabawek prześcigają się w wymyślaniu coraz to innych, bardziej atrakcyjnych zabawek dla dzieci. Nawet klocki potrafią być tak różne, że nie przypominają tych, którymi bawiło się w dzieciństwie starsze pokolenie. Odkąd plastik stał się tworzywem tanim, o wielu możliwościach wykorzystania, prym wśród klocków wiodą klocki plastikowe. Z plastiku powstają niesamowite w formie, kształtach, wielkości i możliwościach łączenia klocki plastikowe dla dzieci: wafle, zębate koła, słomki, wkrętaki, klocki na bazie figur geometrycznych, śrubki, wałki itp.- słowem - interesujące klocki konstrukcyjne dla młodszych i nieco starszych budowniczych.

Kiedy i jakie plastikowe klocki podarować dziecku?

Klocki należą do kategorii zabawek o wszechstronnym pozytywnym wpływie na rozwój maluchów. Odpowiednio dobrane do wieku, możliwości i zainteresowań dzieci są nie tylko atrakcyjną zabawką dająca radość z tworzenia, ale usprawniają umiejętności manualne, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, wyobraźnię i umiejętność pracy z instrukcją (w każdym pudełku klocków zamieszczone zostały przykładowe konstrukcje do zbudowania). Zaletą klocków plastikowych, a w zasadzie wszystkich rodzajów klocków jest to, że można się nimi bawić na zasadzie odwzorowywania obrazka, ale także na swój własny sposób. Bogata oferta klocków plastikowych sprawia, że bez problemu znajdziemy klocki plastikowe dla małych dzieci, a nawet całkiem dużych. Już nawet półroczny maluch zainteresuje się adekwatnymi do swojego wieku kolorowymi elementami. Roczniak z zapałem testował będzie sorter z klockami, przedszkolaki pokochają klocki wafle, a starsze dzieci będą miały frajdę budując pojazdy, roboty, całe miasta i inne budowle 3D z klocków konstrukcyjnych.

Dla dzieci najważniejsze jest zabawa, dla rodziców wartości edukacyjne i bezpieczeństwo pociech podczas zabawy, dla naszego sklepu, by spełnić oczekiwania jednych i drugich. Zabawki, które mamy w sprzedaży spełniają takie warunki.

Zobacz także klocki techniczne oraz klocki piankowe.

pixel