Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki drewniane dla dzieci

Ilość produktów: 66

Szukasz rozwijających zabawek dla dzieci, innych niż wszystkie plastikowe modele? Postaw na zabawki drewniane! W naszej ofercie znajdziesz modele, z którymi Twoje dziecko pozna nie tylko otaczający je świat, ale i rozwinie w sobie ekologiczne podejście do życia. Co znajdziesz w naszym sklepie?

Oferta drewnianych zabawek w naszym sklepie nie kończy się na klockach drewnianych, układankach czy akcesoriach do kuchni. Pomocne sprzęty w postaci drewnianych kuferków, drewniane tablice sensoryczne, kostki edukacyjne, drewniane puzzle czy sprzęt AGD wprawiają w kolorowy zachwyt głowy. Na szczególną uwagę zasługują zaś drewniane zabawki dla dziewczynki. To nie tylko łóżeczka i mebelki, ale także całe domki dla lalek czy duża kuchnia drewniana to te z zabawek, które na pewno przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom.

Zabawki z drewna dla dzieci - dlaczego warto?

Drewniana zabawka to dobra okazja do zachwycania się światem, ale i zaczyn do rozbudzenia przyrodniczej pasji. Tę zaś łatwo stymulować np. pytaniami z czego jest zrobiona zabawka, z jakiego drzewa, kto ją wykonał... Drewniane zabawki dla dziecka są także zdecydowanie bezpieczniejsze dla zdrowia dziecka, a ich produkcja nie wpływa ujemnie na stan naszego środowiska. Oznakowanie europejskim certyfikatem CE potwierdza, że dany produkt spełnia wszystkie wymagania dyrektyw Unii Europejskiej, oraz fakt, iż został poddany procedurom oceny zgodności, zakończonym pozytywnym wynikiem.

Czym skorupka za młodu? czyli o zaszczepianiu ekologii od najmłodszych lat

Dzieci, jak powszechnie wiadomo, najlepiej i najszybciej uczą się poprzez zabawę i naśladownictwo. A kogo i co chcą naśladować? Oczywiście rodziców! Rodzice to dla dzieci swoista matryca do powielania zachowań. To właśnie oni są dla dzieci pierwszymi nauczycielami stylu życia. Niech więc styl ten będzie ekologiczny. Im wcześniej dziecko zacznie się bawić zabawkami drewnianymi, tym lepiej.

pixel