Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

kolejki, tory i garaże

Ilość produktów: 34

Kolejki dla dzieci

Idealny prezent dla chłopca? Kolejka elektryczna! To wciąż bezdyskusyjna klasyka, która od lat cieszy się niezwykłą popularnością. Jako zabawka lubiana jest przez dzieci, jak i dorosłych. W naszym sklepie internetowym znajdziecie kolejki przeznaczone dla początkujących oraz zaawansowanych fanów kolejarstwa. Dodatkowe akcesoria w postaci torów dla dzieci zwiększą atrakcyjność zabawy.

Dla małego kolejarza i jego taty

Zabawa kolejką elektryczną dla dzieci to obraz pokoleń. Optymizm napędza do działania nie tylko kolejkę elektryczną, ale i całe rodziny. Zabawa kolejką dla dzieci wyzwala entuzjazm, a radość i śmiech sprawia, że zabawa w tym wydaniu jest zabawna, pełna emocji oraz wzruszająca. Koniecznie zakupcie kolejkę zabawkę, jeśli chcesz zbudować dobre relacje ojca z dzieckiem. Powierzając część opieki nad maluchem tacie dajesz mu możliwość do wykazania się nie tylko praktyczną, motoryzacyjną wiedzą, ale i zbudowanie zdrowej i trwałej relacji ojciec-syn. Dodatkowo tatusiowie kochają motoryzację, a zabawa kolejką będzie stawianiem wyzwań przed sobą i miłym powrotem do fascynujących zabaw z dzieciństwa. Kolejka dla dzieci może być zatem okazją do świetnej, wspólnej męskiej zabawy.

Kolejki elektryczne, lokomotywy, pociągi małe i duże, tory samochodowe, garaże, parking, myjnia, trasy samochodowe. Zestawy zabawek dla dzieci uwielbiających się bawić zabawkami związanymi z motoryzacją. Fantastyczny wybór zabawek pozwoli zaspokoić pragnienia małego i dużego chłopca.

Kolejki-zabawki dla najmłodszej grupy wiekowej to zestawy klocków w postaci kilkudziesięciu elementów. Różnobarwne plastikowe elementy można dowolnie łączyć, tworząc podczas zabawy różne modyfikacje. Dla zaawansowanych wiekowo chłopców polecamy kolejkę elektryczną z wagonami, której dużym atutem jest długość torów. Zasięg w postaci 996 cm daje do możliwość pokonywania sporych odległości. Dzięki zasilaniu bateriami, lokomotywa wydaje realistyczne dźwięki. Rzetelnie odwzorowane wagony osobowe, towarowe, cysterny, tory kolejowe, łuki, krzyżówki, dzięki którym wyobraźnia ma nieskrępowaną możliwość budowania autonomicznych tras. Zapoznaj się z naszą ofertą!

pixel