Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Czołgi zdalnie sterowane na pilota

Ilość produktów: 4

Wielu chłopców nie przepada za zabawą pluszakami czy lalkami. Nic dziwnego, zabawki te często, choć błędnie, kojarzone są z dziewczęcymi. Chłopcy wolą bawić się więc klockami, samochodami i różnymi innymi pojazdami. Ponadto, praktycznie każdy malec uwielbia zabawki zdalnie sterowane. Warto więc podarować mu czołg zdalnie sterowany dla dzieci, który sprawi mu dużo radości i wspaniałej zabawy.

Fenomen zdalnie sterowanych zabawek

Dlaczego dzieci uwielbiają zdalnie sterowane zabawki, a zabawka czołg zdalnie sterowany to jedna z najbardziej pożądanych zabawek wśród chłopców? Zabawki tego typu prowadzone są przez dziecko przy pomocy pilota, dzięki czemu maluchy stają w roli ich kierowcy, czy pilota. Czują się dzięki temu bardziej dorosłe. Ponadto, takie pojazdy są często droższe i rzadziej spotykane, dlatego są dla maluchów tak wyjątkowe. Są także o wiele ciekawsze od klasycznych, nieruchomych zabawek. Mogą to przecież przyznać nawet dorośli, którzy o wiele chętniej bawią się nimi z dziećmi. Dlatego właśnie czołgi zdalnie sterowane, to prawdziwy fenomen wśród kilkulatków.

Zdalnie sterowane czołgi

Zarówno czołg zdalnie sterowany, jak i różne rodzaje interaktywnych broni, np. tak uwielbiane przez chłopców pistolety, to doskonała zachęta dla dziecka, np. do nauki historii. W naszej ofercie dostępne są różne modele tego typu pojazdów. każdy z nich posiada jednak multifunkcyjnego pilota, który umożliwia pełne sterowanie, dokładnie jak w prawdziwym czołgu. Oferowany przez nas czołg sterowany (RC) może jeździć zarówno do przodu, jak i do tyłu. Ponadto skręca w lewo i prawo, a także obraca się o 360 stopni. Ciekawą funkcjonalnością jest również możliwość obracania wieżyczki, czy odgłosy odgłos pracy silnika, odgłos wystrzału z działa, czy strzelającego karabinu maszynowego. Zobacz także dostępne zabawki militarne.

    pixel