Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Domki dla lalek, lalki dla dziewczynek i wózki

Ilość produktów: 144

Lalki należą do najstarszych znanych ludzkości zabawek. Prawdopodobnie tylko grzechotki posiadają starszy rodowód. Przez kilkadziesiąt wieków lalki ewaluowały. Zmieniało się ich przeznaczenie (początkowo służyły jako obiekt kultu), materiał z jakiego je wykonywano i wygląd. Współczesne lalki nie przypominają swoich pierwowzorów sprzed lat. Ikoną stały się lalki Barbie i wzorowane na nich, produkowane przez wiele firm zabawkarskich.

Lalki typu Barbie i szmacianki to najchętniej wybierane przez dziewczynki zabawki

Lalki szmacianki to polecane zabawki dla najmłodszych dzieci. Są miękkie, kolorowe, nie posiadają elementów, które mogłyby być niebezpieczne dla zdrowia dziecka. Szmacianka to lalka przytulanka, która z powodzeniem może służyć jako pocieszycielka i przyjaciółka. Kolejną kategorią lalek są bobasy do złudzenia przypominające ludzkie niemowlęta. Wiele z nich potrafi płakać, gaworzyć, a nawet załatwiać potrzeby fizjologiczne. Takimi lalkami chętnie bawią się dzieci, ponieważ mogą odgrywać role rodziców. Życie rodzinne to pierwsze z ról jakie obserwują i naśladują dzieci. Lalki typu Barbie to obecnie najpowszechniejszy model lalek. Wśród nich jednak także występuje wiele różnic. Są lalki księżniczki, wzorowane na postaciach z bajek, lalki przedstawiające postaci w różnym wieku i kolorze skóry, lalki o różnych zainteresowaniach i wykonywanych zawodach np. lalki z serii Anlily dostępne w naszym sklepie.

Dzięki różnym akcesoriom dla lalek zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca

Domki dla lalek i wózki to kategoria zabawek najchętniej wybieranych jako element zabawy lalkami. Domki mogą mieć bardzo prostą formę, ale także posiadać wyposażenie jak w prawdziwym domu. Podobnie wózki dla lalek – tu także znajdziesz proste konstrukcyjnie i takie z dodatkowymi funkcjami. Lalki z akcesoriami pozwalają na jeszcze więcej możliwości kreatywnej zabawy.

W naszym sklepie mamy dla Was bezpieczne, dobrej jakości zabawki nie tylko dla dziewczynek. Lalki, domki i wózki dla lalek to bogata oferta atrakcyjnych zabawek, które zakupisz w naszym sklepie.

Domki dla lalek, wózki dla lalek gondole, wózki spacerowe, lalki małe i duże, syrenki

Kreatywne lalki dla dziewczynek z akcesoriami do tworzenia kreacji. Oferujemy szeroki wybór uroczych i popularnych laleczek mini LALALOOPSY. Domki dla lalek z meblami, domki dla kotków wszystko przeznaczone do kreatywnej, uroczej zabawy. W tym sezonie nasze wózki, gondole spełniają podwójną funkcję z jednego wózka można zrobić 2 kombinacje a mianowicie głęboki wózek gondola, a także spacerowy wózek sportowy. To wszystko na naszej stronie dostępne od ręki.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kategoriami, takimi jak: samochody elektryczne dla dzieci

pixel