Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

zabawki do kąpieli

Ilość produktów: 66

Kąpiel to dla wielu dzieci nieprzyjemny obowiązek. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym maluch z chęcią wejdzie do wanny każdego wieczora. Niezbędne będą do tego między innymi zabawki do kąpieli dla dzieci. Jakie zabawki warto mieć w łazience, aby kąpiel była jednocześnie wspaniałą okazją do miłego spędzania czasu?

Czym zająć dziecko podczas kąpieli?

Bardzo często zdarza się, że maluch nie lubi lub wręcz boi się kąpieli. Jeśli Twoje dziecko sprawia problemy podczas mycia, warto postawić na ciekawe zabawki do kąpieli. Tego typu zabawki zachęcą je do spokojnego siedzenia w wodzie, a dodatkowo będą stymulować jego kreatywność oraz sprawność manualną. Przyczynią się również do kojarzenia kąpieli z czymś przyjemnym i radosnym. Polecamy przede wszystkim gumowe zabawki do wody, które nie zniszczą się już po pierwszym użyciu. Są to specjalne, pływające zwierzątka, łódki, czy pojazdy. Zabawki do kąpieli dla niemowląt, sprawią, że maluszki, zafascynowane unoszącymi się na powierzchni przedmiotami, będą niesamowicie spokojne podczas mycia.

Jak wybrać zabawki do wanny?

Jeśli zdecydujemy się na zakup zabawek do wody, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze, tak jak w przypadku klasycznych zabawek, zabawki do wanny, powinny być dobrane do wieku i zainteresowań dziecka. Ponadto, jak już wspominaliśmy, warto wybrać zabawki przeznaczone do zabawy w wodzie, np. gumowe czy plastikowe. Nie muszą to być jednak wyłącznie nudne figurki czy łódki. W naszej ofercie dostępne są także zabawki do kąpieli nakręcane, fontanny czy zabawki wytwarzające bąbelki, które jeszcze bardziej zainteresują i zajmą malucha podczas mycia. Jeśli posiadamy sporą kolekcję zabawek, warto zainwestować również w specjalny worek-organizer, który pomoże utrzymać w łazience ład i porządek Sprawdź również baseny ogrodowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie, które sprawdzą się podczas słonecznych dni.

pixel