Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

zabawki dla niemowląt

Ilość produktów: 191

Wiele osób żyje w błędnym przekonaniu, że niemowlaki nie potrzebują zabawek. Są według nich zbyt małe by się bawić. Nic bardziej mylnego! Dzięki zabawie, już od pierwszych dni i miesięcy życia, rozwój maluszka staje się łatwiejszy i bardziej wszechstronny. Zabawki sensoryczne dla niemowląt pomagają im o wiele szybciej nauczyć się podstawowych umiejętności, takich jak chwytanie rzeczy, rozróżnianie kolorów czy kształtów.

Jakie zabawki dla niemowląt?

Dostępne w naszej ofercie zabawki dla bobasów to przede wszystkim różnego rodzaju gryzaki, grzechotki, karuzele i wszelkie zabawki interaktywne. Posiadamy także zabawki edukacyjne dla niemowląt, dzięki którym maluch będzie uczył się konkretnych czynności, czyli np. walec do nauki raczkowania, chodzik, czy interaktywny nocnik. Jak wiadomo, nauka przez zabawę potrafi dawać jeszcze lepsze i szybsze efekty. W naszej ofercie dostępne są zabawki dla niemowląt już od pierwszy dni po urodzeniu, aż do 12 miesiąca życia. Polecamy szczególnie zabawki bardzo popularnej, francuskiej firmy Vulli, która uwielbiana jest przez dzieci i rodziców na całym świecie. Posiadamy różnego rodzaju puzzle do kąpieli, klocki, a także miłe w dotyku przytulanki i wiele innych zabawek tej marki.

Co na prezent wyprawkowy?

Prezent wyprawkowy nie musi oznaczać zapasu pieluch, czy kosmetyków dla bobasów. Świetnym pomysłem są również zabawki sensoryczne dla niemowlaka. W naszej ofercie dostępny jest także wspaniały zestaw, który doskonale sprawdzi się jako pierwszy prezent dla nowego członka rodziny. Mowa o zestawie “Odcisk Bobasa”, który pozwoli na utrwalenie odbicia maleńkiej rączki bądź stópki dziecka. Możemy podarować go jako przemyślany i wyjątkowy prezent wyprawkowy, który na pewno ucieszy przyszłych rodziców. W naszej ofercie znajdziesz również gryzaki dla niemowląt - niezbędny gadżet każdego malucha.

pixel