Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

piłki

Ilość produktów: 18

Sklepowe półki pełne są zabawek, o których jeszcze kilka lat temu można było tylko pomarzyć. Ale jest taka jedna, która dzieciom towarzyszyła od zawsze - piłka. Chociaż nie da się nie zauważyć, że te współczesne: materiałem, wykonaniem, kolorystyką i możliwościami znacznie przewyższają swoich przodków, to z piłką zabawa jest od zawsze przednia. Zabawy z piłką od wieków towarzyszyły dzieciom i nadal są nr 1 dziecięcej aktywności. Piłki dla dzieci dają wiele radości z zabawy i wspierają rozwój. Nie może ich zabraknąć w domowej kolekcji zabawek.

Piłki dla dzieci - do turlania, rzucania, odbijania, kopania, gier zespołowych

Piłki gumowe dla dzieci, dmuchane, do nogi...różnorodność kolorów, wzorów, wielkości i możliwości. Te przeznaczone dla dzieci są lekkie, zabawa nimi nie grozi urazami. Już najmłodsze dzieci z zapałem za nimi biegają, turlają, rzucają i kopią. Niektóre piłki gumowe dla dzieci dodatkowo wyposażone są w efekty dźwiękowe (piszczą, szeleszczą, świecą), by jeszcze bardziej zaangażować malucha w zabawę. Co by nie powiedzieć o piłce, to i tak radości z jej posiadania nie da się opisać. Niewielka rzecz, za niewielkie pieniądze, a dająca mnóstwo frajdy.

Piłki dziecięce gumowe

Piłki dla dzieci należą do tej kategorii zabawek, którym trudno się oprzeć. A ponieważ zabawa nimi zwykle wymaga wyjścia na świeże powietrze – to mamy przyjemne z pożytecznym. Zabawy z piłką wzmacniają mięśnie, ćwiczą koordynację i sprawność ruchową. Połączone z zabawą na podwórku - wzmacniają odporność, dotleniają organizm. Umożliwiają spożytkowanie dziecięcej energii. Angażują rodziców, rodzeństwo, rówieśników - tym samym wzmacniają relacje. Same zalety. Piłka dla dziecka to zawsze trafiony prezent. Sprawdź jakie fantastyczne piłki znalazły się w ofercie naszego sklepu internetowego. Innym pomysłem na zabawę i sport mogą być deskorolki zabawki, a w zimie sanki drewniane lub narty!

    pixel