Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

bańki mydlane

Ilość produktów: 42

Puszczanie baniek mydlanych to czarodziejski świat zabawy

Zachwyt w oczach dziecka nad unoszącymi się i mieniącymi wszystkimi kolorami tęczy bańkami to radujący serce widok. Jeszcze większą radość sprawi dziecku możliwość samodzielnego ich tworzenia. Bańki mydlane dla dzieci to idealny pomysł na zabawę, aktywne spędzanie czasu i sposób na nudę.

Nie tylko pojemnik z płynem i słomka - bańki mydlane dla dzieci w różnorodnych formach

Zabawki do baniek mydlanych mogą mieć najróżniejszą formę. Wystarczy spojrzeć jakie cudeńka znalazły się w ofercie naszego sklepu. Samochód strażacki z wyrzutnią baniek, kosiarka do trawy, urocza żabka i hipopotam... Wystarczy wlać załączony płyn i nacisnąć przycisk zabawki, by pojawiły się bańki, a potem gonić je, łapać, dmuchać, podziwiać. Dla dziecka to nie tylko frajda, ale i wspierające rozwój ćwiczenia koordynacji wzrokowo-ruchowej, aktywizacji zmysłów, ćwiczenia oddechowe.

Puszczanie baniek mydlanych to świetny sposób na naukę przez zabawę. Możemy dziecku wyjaśnić, skąd się biorą bańki mydlane (detergent zmniejsza napięcie powierzchniowe wody i tworzy cienką trójwarstwową błonkę, kiedy błonka wypełni się powietrzem powstaje bańka mydlana) i wspólnie z maluchem przygotować płyn do ich wytwarzania. Zabawa z rodzicami, rodzeństwem, rówieśnikami wzmacnia więzi społeczne. Puszczanie maniek mydlanych może być nie lada atrakcją urodzinowego przyjęcia, zabawy w parku, sposobem na smutki i nudę.

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? “Wytwornice” baniek mydlanych to jest to!

Zabawki do wytwarzania baniek mydlanych są dobrym pomysłem na prezent dla dziecka z okazji Dnia Dziecka, Mikołaja, urodzin. Posiadające certyfikat bezpieczeństwa, kolorowe, ciekawe, atrakcyjne zabawki do baniek mydlanych kupisz w naszym sklepie internetowym Jokomisiada. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz między innymi zabawki kreatywne i gry zręcznościowe dla dzieci.

pixel