Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

motory dla dzieci

Ilość produktów: 11

Twoje dziecko jest fanem sportów ekstremalnych? Chcesz mu sprezentować pojazd, który cieszy się teraz sporym zainteresowaniem wśród maluchów? W naszym sklepie znajdziesz motory dla dzieci dostępne w wielu modelach. Pamiętaj o tym, aby dopasować pojazd do wieku, wzrostu oraz wagi maluszka! Sprawdź, dlaczego zabawki te cieszą się tak dużą popularnością!

Motorki dla dzieci na akumulator gwarancją niesamowitych przeżyć

Szukasz zabawki, która będzie sprzyjać spędzaniu czasu na świeżym powietrzu? Motor dla dzieci to spora dawka zabawy i frajdy. Są one preferowane do jazdy po ogrodzie oraz w trakcie spaceru. Wspomagają rozwój dziecka. Dwukołowy pojazd wspiera pracę nad koordynacją ruchową ciała i zachowaniem równowagi. W naszej ofercie znajdziesz też modele z dwoma dodatkowymi kołami, które są preferowane dla mniejszych dzieci. Motor dla dzieci na akumulator jest w pełni bezpieczny. Jego ogromną zaletą jest to, że może się on poruszać tylko i wyłącznie z ograniczoną prędkością.

Jaki motor dla dzieci warto wybrać?

Stając przed wyborem odpowiedniego pojazdu dla naszego maluszka kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem. Wszystkie nasze motorki dla dzieci są wykonane bardzo solidnie i mają wytrzymałe konstrukcje. Nie ma więc obaw, że pojazd przewróci się lub w trakcie jazdy przestanie nagle pracować. Do wielu modeli zaprojektowano kontrolki naładowania baterii, które wskazują na czas jaki może jeszcze przejechać pojazd. Część motorków posiada też panele muzyczne, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią jazdę. Przejrzyj modele dostępne w naszej ofercie i wybierz zabawkę dla dziecka o stabilnej konstrukcji, która zapewni pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy. To z pewnością będzie trafiony prezent na urodziny dla dziecka lub inną okazję.

Twoje dziecko może zainteresować również auto na akumulator. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.

    pixel