Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Dmuchane baseny dla dzieci

Ilość produktów: 25

Praktycznie każde dziecko, niezależnie od wieku, uwielbia bawić się w wodzie. Nie zawsze mamy jednak czas i ochotę zabierać je na duży, kryty basen. Jeśli tylko dysponujemy ogródkiem lub sporym tarasem, warto zainwestować w basen dmuchany. Dlaczego?

Zalety dmuchanych basenów dla dzieci

Baseny dla dzieci dmuchane, to świetny dodatek do każdego ogrodu. Dla dzieci jest to przede wszystkim doskonała forma aktywnego spędzania czasu. Maluchy, zamiast nudzić się lub oglądać telewizję, z radością skaczą, pływają i pluskają się w wodzie. Dzięki takiej zabawie na świeżym powietrzu hartują się i dotleniają organizm. Co ważne, pluskanie się w wodzie przekłada się na lepsze poczucie balansu dziecka. Dodatkowo, dużych rozmiarów baseny dmuchane dla dzieci, mogą być również doskonałym sposobem na schłodzenie się przez dorosłych podczas uciążliwego upału.

Baseny dla dzieci dostępne w naszej ofercie

W naszej ofercie dostępne są baseny dmuchane o różnych rozmiarach, zaczynając od płytkich i kolorowych baseników dla niemowląt, przez niewielkich rozmiarów baseny dziecięce, aż po duże baseny dla całej rodziny. Basen dmuchany Bestway to gwarancja jakości i wytrzymałości. Inwestując w niego, będziesz mieć pewność, że posłuży Wam przez przynajmniej kilka sezonów. Wybierz basen dmuchany duży, jeśli zamierzacie chłodzić się w nim całą rodziną. Jego wymiary to aż 213 x 206 x 69 cm, dlatego będzie idealny również dla dorosłych. Wspólne spędzanie czasu na zabawie, pomaga zacieśniać więzi rodzinne i gwarantuje świetną zabawę w gorące, letnie dni. Wszystkie baseny po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, dlatego z łatwością zabierzecie je ze sobą na wakacje, a także przechowacie w garażu, czy na strychu jesienią i zimą.

Polecamy sprawdzić również baseny ogrodowe stelażowe i baseny rozporowe dla dzieci.

    pixel