Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Trampoliny

Ilość produktów: 15

W dobie komputerów i internetu niełatwo zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. Lekarze alarmują: coraz więcej dzieci ma nadwagę, problemy z koncentracją i wiele innych zaburzeń związanych z niedostateczną ilością ruchu. Jednak pojawiło się "światełko w tunelu" – trampoliny ogrodowe, które z powodzeniem może nie konkurują, ale odciągają nasze pociechy od multimediów.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci - ulubiona rozrywka maluchów i nie tylko

Coraz częstszym widokiem w naszych ogrodach czy na podwórkach są trampoliny, czyli urządzenia rekreacyjne do zabawy w skakanie. Pewnie nie jeden dorosły pamięta swoją ulubiona zabawę z dzieciństwa - skakanie po łóżku, które niejednokrotnie kończyło się popsuciem sprężyn i burą od rodziców. Dzieci nadal kochają skakanie, a trampoliny ogrodowe dają im taką możliwość, bez szkody dla domowego wyposażenia. Co więcej, usytuowane na zewnątrz trampoliny dla dzieci, gwarantują odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu, co korzystnie wpływa na dotlenianie młodego organizmu. Ale trampoliny to nie tylko dotlenianie, również wzmacnianie mięśni, ćwiczenia równowagi, spalanie kalorii, rozładowywanie energii i endorfiny, które uwalniają się podczas zabawy. Dla dzieci liczy się dobra zabawa, ale czy dorośli nie mogą także dobrze się bawić? Z trampoliny ogrodowej mogą korzystać dorośli (o ile nie ma ku temu przeciwwskazań producenta). Jest to świetna forma ruchu dla zachowania kondycji i pozbycia się zbędnych kilogramów.

Konstrukcja trampoliny - mata i siatka zabezpieczająca

Najważniejszym elementem trampoliny jest podstawa i mata do skakania. Stabilna konstrukcja, mocne sprężyny, wytrzymała mata to minimum bezpieczeństwa. Trampolina z siatką zabezpieczającą, osłoną na sprężyny i słupki jeszcze je zwiększają. My mieć pewność, że Twoja trampolina ogrodowa spełni wymogi bezpieczeństwa, zamów ją w naszym sklepie. Kompletne trampoliny SkyFlyer (różne rozmiary), ale także części do trampolin to gwarancja dobrej i bezpiecznej zabawy dla całej rodziny.

Trampoliny ogrodowe to nasza pasja. Od 180 cm do 487 cm radości w najlepszej jakości. W tym roku pojawi się u nas trampolina ogrodowa SkyFlyer w nowej odsłonie kolorystycznej. Dostępne modele 6FT (180 cm), 10FT (304 cm), 12FT (366 cm), 13FT (396 cm), 14FT (427 cm), 15FT (457 cm), 16FT (487 cm) razem z dodatkami siatką i drabinką. Do naszych trampolin ogrodowych można domontować koszykówkę, którą oferujemy wraz z piłką. Zapraszamy do zapoznania się również z kategorią zabawki do kąpieli dla dzieci.

 

    pixel