Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Puzzle piankowe dla niemowląt

Ilość produktów: 8

XX wiek można śmiało nazwać czasem puzzli. I mimo, że w dobie komputerów i smartfonów XXI wieku wydawałoby się, że odeszły w niepamięć, ciągle mają się dobrze. Nadal istnieją w tradycyjnej formie kartonowych elementów do układania, do nich dołączyły puzzle piankowe i pojawiły się układanki online. Niezmienna pozostała forma zabawy - układanie obrazka z części lub oczywiście tworzenie ich w 3D wybierając klocki dla dzieci

Puzzle piankowe – co to takiego?

Puzzle piankowe przeznaczone są dla młodszych dzieci. Od tradycyjnych puzzli różnią się materiałem z jakiego zostały wykonane (miękka, elastyczna pianka), większymi elementami i dodatkowymi możliwościami zastosowania. Najbardziej znaną formą puzzli piankowych jest ta, z której można złożyć matę na podłogę tzw. klasyczna, z literkami i cyferkami lub obrazków tematycznych np. z motywami ze znanych bajek. Mata piankowa dla dzieci może posłużyć jako dywanik izolujący od zimnego i twardego podłoża, tworzyć kącik do zabawy, miejsce do raczkowania, zapoznawać z literkami i cyframi, dawać możliwość ćwiczenia sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Puzzle piankowe mogą pełnić rolę dekoracji dziecięcego pokoju - świetnie w tej roli sprawdzają się puzzle piankowe Disney z motywem księżniczek czy bajki “Auta” Piankowe puzzle dla dzieci mogą mieć także postać tradycyjnej układanki, czyli służyć do ułożenia obrazka o określonej tematyce. Ilość i wielkość elementów dostosowana jest do możliwości najmłodszych (2-3 latków) - niezastąpione do ćwiczeń analizy i syntezy niezbędnej w nauce czytania.

Gdzie kupować puzzle piankowe dla dzieci?

Puzzle piankowe, jak każda zabawka dla dzieci muszą być bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Dlatego kupujmy je u sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują produkty dla dzieci najlepszej jakości, z bezpiecznych materiałów, z certyfikatem bezpieczeństwa. Sklep internetowy Jokomisiada jest dobrym wyborem. Zapraszamy po zabawki do nas.

    pixel