Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

kosmetyki dla dzieci

Ilość produktów: 17

Wybawienie dla mam, pełnia szczęścia dla córki - zestawy kosmetyków dla dzieci

“Pożyczanie” kosmetyków od mamy i eksperymenty z ich używaniem nie są nowym zjawiskiem. Pewnie nie jedna z nas ma przed oczami “rozbrajający” widok – Twoja mała dziewczynka z ustami wymalowanymi czerwoną pomadką. Makijaż nieudolny, zrujnowane kosmetyki, ale radość dziecka nie do opisania. My dorośli wiemy, że na malowanie się jest dla pociechy za wcześnie, a dorosłe kosmetyki szkodzą dziecięcej cerze. Ale dla malucha, który z uwielbieniem podgląda łazienkowe rytuały mamy, kocha kolory i księżniczki (te zawsze mają uróżowione policzki i czerwone usta) szczytem marzeń jest wyglądać jak mama, królewna czy lalka Barbie. Dla nieco starszych “dam” nie bez znaczenia jest chęć zaimponowania koleżankom pachnącym błyszczykiem, ozdobami na paznokciach czy umiejętnościami wykonywania makijażu. Dlatego kolorowe kosmetyki dla dzieci mogą być świetnym prezentem dla dziewczynki, tym bardziej, że niektóre firmy produkują je z myślą już o najmłodszych dzieciach (3+). Oszczędzi to mamie zniszczenia jej ulubionej szminki, a córce dostarczy zabawy i radości.

Lakiery do paznokci dla dzieci, szminki i cienie – czy dziecięce kosmetyki do makijażu są bezpieczne?

Kosmetyki dla dzieci są bezpieczne o ile kupimy takie, które są dla najmłodszych przeznaczone i posiadają wymagane atesty. Przebadane pod względem dermatologicznym, mikrobiologicznym i bezpieczeństwa stosowania (np. Tu Tu od Vipera Cosmetics) z pewnością małej damie nie zaszkodzą. Ważne jest, by rodzic wytłumaczył dziecko po co są kosmetyki, jak je stosować i że nie należy ich nadużywać.

Piękne opakowania i bezpieczne zestawy kosmetyków dla dzieci w naszym sklepie “Jokomisiada”

Szukasz prezentu dla małej makijażystki, córki, siostry, wnuczki – podaruj jej bezpieczne, kolorowe kosmetyki dla dzieci, które kupisz w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdziesz również inne zabawki dla nastolatek.  Zapraszamy!

    pixel