Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Deskorolki dla dzieci

Ilość produktów: 20

Skateboarding czyli jazda na deskorolce od lat nie traci na popularności. Szczególnie dzieci zachwycają się tego typu rozrywką, widząc, jak ich starsi koledzy wykonują przeróżne ewolucje na desce.

Jaka deskorolka dla dziecka?

Klasyczne deskorolka to nie jest sprzęt sportowy dla dziecka, bo jest za duża i za ciężka. To nie znaczy, że młodsze dzieci pozbawione zostały tego typu zabawy. Producenci zadbali o to, by i “młodszaki” mogły korzystać z deskorolki. W sprzedaży znajdują się skateboardy przeznaczone dla młodych amatorów jazdy na deskorolce. Są to deskorolki tzw. “fiszki”, kształtem przypominające rybę, wyprofilowane, wykonane z lżejszego tworzywa i osadzone na dużych, miękkich kołach amortyzujących wstrząsy i pochłaniające drgania - nie obciążają nóg dziecka. Zamiast antypoślizgowej warstwy z papieru ściernego (taka znajduje się w klasycznych deskorolkach) posiadają antypoślizgowe wypustki. Typ łożysk, które odpowiadają za rozwijanie prędkości jest tak dobrany, by rozwijana szybkość nie stanowiła zagrożenia dla bezpieczeństwa dziecka. Słowem, deskorolki  fiszki dla dzieci to doskonały sprzęt dla początkujących - do zapoznania się z techniką jazdy, opanowania równowagi, wypracowania koordynacji i bezpiecznej jazdy. W sprzedaży znajdują się także deskorolki dla dzieci typu “longboard” o wydłużonym kształcie, przeznaczone do samej jazdy i dłuższych wycieczek. Oczywiście skonstruowane tak, by mogły korzystać z nich amatorzy.

Deskorolka dla dziewczynki i chłopca - czym się różnią?

Z pewnością nie budową sprzętu. Różnice pomiędzy deskorolką dla dziewczynki a chłopca wynikają z kolorystyki i grafiki deski. Deskorolki dla chłopców zwykle posiadają chłopięce motywy graficzne, deskorolki dziewczęce - dedykowane małym kobietkom. Każda zabawka sportowa, która zachęca do aktywności ruchowej jest dobra dla dziecka (o ile jest dla dziecka przeznaczona i kupiona u sprawdzonego sprzedawcy). W naszym sklepie internetowym zadbaliśmy o to, by deskorolki dla dzieci miały najlepszą jakość. Jeśli szukasz skateboardu dla dziecka - jesteś w dobrym miejscu. Warto także zadbać o ruch podczas zimy! W naszej ofercie znajdziesz też rowerki trójkołowe dla dzieci.

    pixel