Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

modele kolekcjonerskie samochodów

Ilość produktów: 21

Szukasz prezentu dla młodego wielbiciela samochodów? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, która z pewnością zachwyci pasjonatów czterech kółek – wykonane z dbałością o najmniejsze detale kolekcjonerskie modele samochodów metalowych. Realistycznie wyglądające auta mogą być dekoracją chłopięcego pokoju lub służyć do zabawy w gronie przyjaciół.

Wykonane z dbałością o szczegóły modele kolekcjonerskie samochodów

W naszej ofercie posiadamy najróżniejsze modele samochodów kolekcjonerskie, m.in. Ford Mustang GT 1:34, Volvo XC40 Recharge 1:32, Land Rover Range Rover Velar SUV 1:32, Mercedes-Benz G350d 1:32, policyjny Ford Shelby GT350 1:32 oraz sportowe modele BMW M6 GT3 1:32 czy Audi R8 LMS 1:32. Młodzi pasjonaci mogą uzbierać cały zestaw, składający się z wielu typów samochodów, dzięki czemu nie tylko urozmaicą swoją zabawę, ale również nauczą się rozpoznawać marki i typy pojazdów. To świetny sposób, aby zainteresować dzieci samochodami oraz motoryzacją, pokazać, na jakiej zasadzie działają auta, jak są skonstruowane i jak powinny poruszać się po drogach. Sportowe modele kolekcjonerskie samochodów mogą zaszczepić pasję do wyścigów, np. F1, Rallycross, wyścigów górskich. Kto wie, może w Twoim domu mieszka przyszły mistrz kierownicy! 

Kolekcjonerskie modele samochodów dla młodych pasjonatów 

Mali fani motoryzacji będą zachwyceni oferowanymi przez nas kolekcjonerskimi modelami samochodów. Zostały wykonane z dbałością o szczegóły, posiadają również otwierane drzwiczki oraz efekty dźwiękowe i świetlne. Karoseria jest metalowe, podwozie jest zrobione z plastiku, a koła z gumy. Cała konstrukcja jest solidna, aby jak najdłużej cieszyła oko i wytrzymała intensywną zabawę z kolegami. Auta posiadają napęd Pull Back lub Friction Power, rozpędzają się poprzez poruszanie pojazdu na płaskiej powierzchni. Kolekcjonerskie modele samochodów zasilane są bateriami. Zabawki różnią się wielkością, zostały zaprojektowane w różnej skali, np. 1:35, 1:32. Auta do zabawy pozwalają również na rozwijanie takich umiejętności jak zwinność, spryt, szybkość myślenia, koncentracja, zdolności manualne oraz kierowanie pojazdami. Nie tylko młodzi wielbiciele motoryzacji będą zadowoleni z prezentu. Również dorośli docenią staranne wykonanie kolekcjonerskich modeli i chętnie dołączą do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami.

    pixel