Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Grzechotki dla dzieci i gryzaki dla niemowląt

Ilość produktów: 68

Grzechotki dla dzieci i niemowląt

Każdy rodzic już od pierwszego dnia życia niemowlęcia chce dla niego jak najlepiej. Codzienna troska, opieka i pielęgnacja sprawia, że pomiędzy dzieckiem a rodzicem buduje się nierozerwalna więź. Dlatego warto już od samego początku wspierać rozwój maluszka! W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór grzechotek i gryzaków dla dzieci. Elementy te przyciągną uwagę maluszka i pozwolą mu odkrywać świat!

Rozwój dziecka powinien być wspierany przez rodzica już od pierwszych dni życia maluszka. W naszej ofercie znajdziesz grzechotki dla niemowląt dostępne w wielu rodzajach. Te niepozorne zabawki pozwolą wyćwiczyć dziecku chwytanie przedmiotów. Dostępne w szerokiej szacie graficznej - z pewnością przykują uwagę dziecka. Wiele modeli grzechotek dla noworodka jest wyposażonych w elementy dźwiękowe, które pozwolą maluszkowi poznawać świat. Zabawki te pozwolą wspomóc prawidłowy i harmonijny rozwój dziecka. Dodatkowo wspierają one rozwój zmysłów takich jak wzrok czy słuch. W naszej ofercie znajdziesz grzechotki tradycyjne oraz interaktywne.

Gryzaki dla niemowląt - doskonałe na ząbkowanie

Twojemu dziecku właśnie wyrastają pierwsze ząbki? To bardzo ciężki okres zarówno dla maluszka jak i dla rodzica. Nieprzespane noce i dnie - z pewnością jest to nieuniknione. Jednak powstały niezastąpione gryzaki dla dzieci, które pozwalają w dużym stopniu zmniejszyć intensywność zdenerwowania, niepokoju oraz płaczu. W naszym sklepie znajdziesz gryzaki dla niemowląt, które zapewniają pełne bezpieczeństwo. Pozbawione są one ostrych krawędzi i drobnych elementów, które mogłyby być połknięte przez maluszka. Zabawki te muszą spełniać szereg norm. Nasze gryzaki mają odpowiednia twardość, dostępne są w wielu kolorach i kształtach. Te niesamowite akcesoria pozwalają uśmierzyć ból, a dodatkowo wspomagają zdolności chwytania.

Zapewnij swojemu dziecku prawidłowy rozwój i zabawę, kiedy jego rączki są zbyt małe do innych zabawek. Gryzaki dla niemowląt i grzechotki dla dzieci to również obowiązkowy element wyprawki dla dziecka. Zachęcamy do zapoznania się również z naszymi produktami dla najmłodszych dzieci. Oferujemy m.in. maty dla niemowląt.

pixel