Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

agd kuchnie dla dzieci

Ilość produktów: 71

Zestaw AGD dla małego kucharza

Pięknie zaaranżowane kuchnie, to nie tylko domena dorosłych. Nasz sklep online wychodzi z kolekcją kuchni - zabawek dla dzieci i dziecięcych zestawów agd. W asortymencie znalazły się produkty charakteryzujące się doskonałą jakością oraz estetyką.

Zalety zabawkowej kuchni dla dzieci z AGD

Dziecko podczas zabawy kuchnią i akcesoriami AGD uczy się podstawowych prac związanych z gotowaniem, pieczeniem, używaniem domowych sprzętów. Te umiejętności z pewnością przydadzą się w życiu, jednak o wiele łatwiej je zdobyć, jeśli już w dzieciństwie, nabiorą wiary we własne możliwości i będą mogły wykazać się przy własnej kuchni! Śliczne, kolorowe kuchnie kryją w sobie wiele niespodzianek, dzięki czemu zachwycą każdego małego kucharza. Wielofunkcyjne zestawy to miniatury wersji domowych. Elementy, jak kubeczki, garnki, plastikowe sztućce wyglądają bardzo realistycznie, co podnosi jakość i atrakcyjność kuchni dla dzieci. Dodatkowo kuchenki wydają dźwięki, z kranu leje się prawdziwa woda, a z palnika unosi się para! Nasze zestawy posiadają wiele elementów ruchomych, takich jak np. otwierane drzwiczki - które dla malucha są atrakcyjnym gadżetem. Taka namiastka prawdziwości z pewnością spodoba się każdemu dziecku!

Wykonana z dbałością o szczegóły oraz ciesząca oko kolorami zapewni małemu adeptowi kucharstwa niezapomniane godziny zabawy. Dzięki takim zabawkom edukacyjnym doskonale wpłyniesz na rozwój swojego dziecka. Podejmowanie trudów kuchennej pracy nauczy je organizacji oraz samodzielności. Pozwól dziecku na eksperymentowanie zestawami AGD dla dzieci i przygotowanie "posiłków", by przekonać się, jak szybko staje się samowystarczalne. Poprzez dobre nawyki i pozwolenie dziecku na podejmowanie prób, przyjdzie czas także na kreatywność. Ten z pozoru prosty sposób, czyli zabawa kuchenką dla dziecka oraz udawanymi garnkami czy imbryczkiem, nauczy je brać sprawy w swoje ręce. Innych umiejętności niezbędnych w codziennym życiu może nauczyć się Twoje dziecko, jeśli kupisz mu domek dla lalek - sprawdź również naszą ofertę.

Oferujemy szeroki wybór zabawek typu AGD kuchnie dla dzieci. W swojej ofercie posiadamy kuchnie małe i duże dla dziewczynek i chłopców. Różowe, niebieskie, czerwone do wyboru do koloru. Kasy sklepowe bogato wyposażone w artykuły spożywcze i przemysłowe. Stragany z akcesoriami do zabawy w sklep, grille do zabawy w pieczenie kiełbasek, naczynia do gotowania typu garnki plastikowe, metalowe, uroczy serwis herbaciany. W ofercie tej także Państwo znajdziecie maszynę do szycia z działającą igłą, zabezpieczoną do bezpiecznej zabawy. Dział ten obejmuje także coś dla urody, a mianowicie toaletka z lustrem i krzesełkiem.

pixel