Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

5 powodów, dla których warto wybrać Jokomisiadę ;)

2017-10-02
5 powodów, dla których warto wybrać Jokomisiadę ;)
Jokomisiada

5 powodów, dla których warto wybrać Jokomisiadę ;)

Czy wiecie, że jesteśmy z Wami już 10 lat? Przez ten czas zmieniliśmy się niemal nie do poznania - nasz zespół znacznie się powiększył, asortyment zróżnicował, a przed nami wciąż nowe cele i wyzwania, które chcemy osiągnąć. Nieustannie się rozwijamy, aby dopasować się do Waszych, wciąż zmieniających się potrzeb. W tej blogowej notce chcielibyśmy Wam przedstawić kilka powodów, dla których warto zdobywać świat zabawek właśnie z Jokomisiadą. Gotowi? Zapnijcie pasy, będzie trzęsło ;)

1.Polska marka z doświadczeniem

Na rynku jesteśmy już od ponad 10 lat. W naszym kraju rozwijamy się, tu płacimy podatki i tu zatrudniamy pracowników, na uczciwych warunkach, na umowę o pracę. Jesteśmy z tego dumni! Dlatego wybierając Jokomisiadę, wspierasz polskie marki i naszą krajową gospodarkę ;)  

2. Zakupy online i stacjonarnie

Nasze zabawki możesz wygodnie zamówić online, nie opuszczając domowych pieleszy. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele form płatności, różnych dostawców, a wszystkie zdjęcia zabawek robimy samodzielnie, bez zbędnych retuszy - dzięki temu wiesz, co kupujesz i możesz zrobić to wygodnie. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego pod Krakowem, gdzie można zabawki zobaczyć i kupić osobiście. Tak jak chcesz!

3. Niskie ceny i świetny serwis

Działamy bez pośredników, dlatego możemy zaoferować Wam zabawki w naprawdę konkurencyjnych cenach. To zresztą zaleta, którą najczęściej wskazują nasi klienci. W dodatku mamy własny serwis, a sprzedane produkty otaczamy opieką gwarancyjną - dlatego jeśli coś się zepsuje, nie musisz czekać na naprawę z końca świata ;)

4. Niestandardowe realizacje? Jasne!

Naszą ofertę kierujemy również do firm, szkół, przedszkoli, żłobków i innych obiektów, takich jak kawiarnie i restauracje - słowem wszystkich, w których przebywają dzieci. Na życzenie możemy przygotować zabawki na event, prezenty dla dzieci pracowników firmy z okazji świąt, czy wyposażyć żłobek w zabawki tematyczne. Napisz do nas - pokażemy na co nas stać!

5. Sami jesteśmy rodzicami

Nasza ekipa to zgrany zespół mam i tatusiów, którzy dla swoich dzieci ukradliby słońce - ale znacznie częściej po prostu kupują im zabawki ;) Chętnie służymy radą i pomocą, testowaliśmy wszystkie nasze produkty (serio, nie większość - wszystkie!) i możemy podpowiedzieć, co naprawdę sprawdzi się dla Twojego dziecka. Dlatego jeśli masz wątpliwości co do wyboru konkretnej zabawki, jesteśmy do Twojej dyspozycji ;)
pixel