Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki dla dzieci w wieku 5, 6 i 7 lat

Ilość produktów: 2087

Zabawki - nieodłączni towarzysze dzieciństwa i dziecięcych zabaw. Nasze maluchy rosną, a wraz z wiekiem zmieniają się ich potrzeby, zainteresowania, możliwości. Starsze przedszkolaki (5 -7 lat) to pełne wigoru osóbki, które coraz bardziej interesują się otaczającym światem. Wiedzą co lubią i jakie zabawki są na topie. Dla rodziców to niezłe wyzwanie, by sprostać oczekiwaniom dzieci w tym względzie i jakie wybrać zabawki w wieku 5-7 lat, a przy tym nie dać się naciągnąć na zakup tych mało wartościowych.

Jakich zabawek potrzebują dzieci w wieku 5-7 lat

5-7 latki potrzebują zabawy i zabawek, które pozwolą im rozładować energię i zaspokoić dziecięcą ciekawość. To także dzieciaki, które mają przed sobą etap przygotowywania się do nauki szkolnej. A ponieważ najlepsze efekty daje nauka przez zabawę, przydadzą się im w tym okresie zabawki wspierające edukację. Starsze przedszkolaki są kreatywne, chętne do podejmowania aktywności ruchowej i umysłowej. Jakie więc zabawki przypadną do gustu 5-6-7 latkom? Interesujące, odpowiednie dla wieku i możliwości dzieci. Takie, które znajdziesz w sklepie internetowym Jokomisiada w kategorii “zabawki 5-7 lat”. My (rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie) wybierając adekwatne zabawki dla 5-7 latków wspieramy ich wszechstronny rozwój.

Pomysły na zabawki dla 5 latka i 5 latki

Z pewnością dzieciaki w tym wieku będą zachwycone klockami z przeróżnymi systemami łączeń. Chętnie sięgną po zestawy plastyczne, zagrają w grę planszową o prostych, zrozumiałych zasadach, ułożą puzzle matematyczne, układanki z postaciami z ulubionymi bohaterami z bajek. Ponieważ lubią zgłębiać tajemnice, zainteresują je zestawy naukowe z różnych dziedzin. 5-7 latki z zapałem wcielają się w różne postaci, przepadają za przebierankami własnymi i lalkami, których wygląd mogą kreować. Oczywiście dla chłopców ważniejsza są pojazdy, najlepiej też takie, które dają dodatkowe możliwości zabawy. I zabawki zręcznościowe i sportowe – 5-7 latki je uwielbiają. Piłki dla dzieci, dyski, skakanki, rzutki, tunele, sanki drewniane, narty – na każdą porę roku odpowiedni sportowy ekwipunek. Ciekawe, bezpieczne, atrakcyjne zabawki dla 5-6-7latka? Kupisz je w naszym sklepie. Zapraszamy!

pixel