Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki dla dzieci od 8 do 13 lat

Ilość produktów: 1429

Beztroskie dzieciństwo nie kończy się wraz z rozpoczęciem szkolnej edukacji. Także dzieci w wieku szkolnym dla prawidłowego rozwoju potrzebują zabawy i zabawek. Nie ważne czy pociecha ma dopiero osiem czy może już trzynaście lat, zabawa to zdrowa porcja rozrywki.

Zabawki dla dzieci w wieku 8-13 lat

Codzienna dawka dobrej zabawy to dobry sposób na odpoczynek po szkolnych obowiązkach. Oprócz codziennej porcji nauki dziecko powinno mieć czas dla siebie, na realizację zainteresowań, hobby, rozwijanie pasji czy po prostu zwyczajną zabawę. 8-10 latki mimo, że potrafią określić, co je interesuje, chętnie próbują czegoś nowego. 11-13 latki to już ten etap, kiedy talenty należy pielęgnować i rozwijać. Nie tylko gry komputerowe, które jak najbardziej potrafią zająć czas, ale zabawki dla 8 latka, czy 13 latka powinny być mądrym wsparciem rozwoju i pomysłowo czas zagospodarują. Dzieci potrzebują zabawek, które zapewnią im rozrywkę na świeżym powietrzu, umilą deszczowe popołudnie, uatrakcyjnią zabawę z rówieśnikami, wzmocnią relacje rodzinne.

Jakie zabawki zainteresują 8-13 latka?

Czyli po pierwsze zabawki sportowe: piłki, skakanki, gumy do skakania, badmintony, bumerangi...Po drugie zestawy artystyczne i naukowe, klocki. Po trzecie gry planszowe, puzzle tradycyjne, karcianki, układanki... Dobrze, gdy zabawki nawiązują do zainteresowań, ale nie zaszkodzi podrzucić dzieciakom coś nowego “do spróbowania “. W dobie smartfonów i komputerów nie jest łatwo zabawkom się przebić. Dobrym pomysłem pośrednio związanym z nowinkami technicznymi mogą okazać się zabawki dla 8-13 latka zdalnie sterowane, samochodziki, drony. Nie zapominajmy tylko o tym, że zabawki mają dawać radość, być atrakcyjne dla dzieci, nie dla nas dorosłych. Jeśli Twoja córka nadal lubi lalki, nie zabraniaj się jej nimi bawić, jeśli syn kocha resoraki, podaruj mu fajne autko.

Nadal nie masz pomysłu na prezent - zabawkę dla 8-13 latka? Skorzystaj z oferty naszego sklepu Jokomisiada i kategorii “zabawki 8-13 lat”. Z pewnością znajdziesz coś interesującego.

pixel