Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki dla dzieci wieku 3 i 4 lat

Ilość produktów: 1850

Zabawki dla dzieci od 3 i 4 lat, które bawią i uczą

Jak szybko biegnie czas... Jeszcze niedawno zmieniałeś mu pieluszki, a dziś prowadzisz syna, córkę do przedszkola. Trzylatek. Po buncie dwulatka praktycznie nie ma śladu. Nadszedł czas względnej równowagi. Nasz maluch wchodzi w nowy etap – “chcę być jak mama, chcę być jak tata”, słucham poleceń, bawię się z innymi dziećmi, odkrywam. Ty jako świadomy rodzic podsuwasz mu zabawki dla dzieci od 3 lat, które wspierają rozwój, bawią i uczą.

Jakie wybrać zabawki dla dzieci od 3 lat dla chłopca, a jakie dla dziewczynki?

Idealne zabawki dla dzieci 3 lata to takie, które pozwalają na odgrywanie ról i naśladowanie dorosłych. Wózek dla lalek i lalka, zabawkowy urządzenia domowe i warsztatowe (kuchnia dla dzieci, pralki, wiertarki, młotki - te zabawki z pewnością przypadną do gustu każdemu trzylatkowi, dla którego rodzic jest teraz wzorem. Ale trzylatek to bystry obserwator otoczenia i swoje spostrzeżenia zamienia na zabawę. Chętnie naśladuje dorosłych - pobawi się w sklep, lekarza, mechanika samochodowego, operatora koparki czy rolnika. Ciekawe zabawki dla dziewczynki 3 lata to akcesoria związane z różnymi, a dla chłopca pojazdy typu dźwig, koparka, traktor, wóz strażacki, policyjny. Trzylatek intensywnie się rozwija i szybko uczy. Wśród zabawek dla trzylatków powinny znaleźć się odpowiednie dla wieku i możliwości dziecka puzzle tradycyjne, układanki, zabawki kreatywne (wśród których nie powinno zabraknąć klocków), książeczki oraz zabawki wspierające rozwój motoryczny - trzykołowy rowerek, piłka, tunel, gry zręcznościowe, przeplatanki, przybijanki itp. Wykorzystujmy zabawki sezonowe, czyli latem ogrodowe baseny, zabawki do piaskownicy, huśtawki, a zimą sanki.

Kupując zabawki dla dzieci 4 lata uwzględniaj możliwości i zainteresowania dziecka. Pamiętaj, że zabawki dla dzieci powinny być nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bezpieczne. Wybieraj takie, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i kupuj u sprawdzonych sprzedawców np. w sklepie Jokomisiada. Zapraszamy!

pixel