Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

10 pomysłów na prezent dla dwulatka

2023-03-15
10 pomysłów na prezent dla dwulatka

Chcesz sprawić, aby szeroki uśmiech zagościł na twarzy dziecka? Sprawdź już teraz, co kupić na prezent dla dwulatka. Poznaj 10 naszych pomysłów, które zadbają o prawidłowy rozwój maluszka.

Pomysły na prezent dla dwulatka – 10 opcji do wyboru

Jeździk dla aktywnych maluszków

Pierwszym naszym pomysłem na prezent dla dwulatka jest jeździk, który pozwoli dziecku uwolnić nieposkromione zasoby energii. Tego typu pojazdy dostępne są w różnych formach – przypominają rowerki lub samochodziki. Charakteryzują się tym, że mają kółka, wygodne siedzisko i kierownicę. Natomiast siłą napędową jest tylko i wyłącznie siła nóżek dziecka. Dzięki kierownicy maluch może z łatwością się odpychać, a przy tym zyskuje podparcie i większą stabilność w trakcie zabawy.

Domek dla lalek

Duży, drewniany domek dla lalek to świetne rozwiązanie, gdy nie wiesz, co na prezent dla dwulatka. Szczególnie przypadnie do gustu dziewczynkom, jednak i chłopcy chętnie angażują się w zabawę. W tym wieku ważne będzie to, żeby wyposażenie domku było duże, a sam domek najlepiej, żeby był we wzroście dziecka, aby można było postawić go na podłodze.

Namiot tipi

Namiot tipi to modna dekoracja dziecięcych pokoików. Jednak nie zapomnij, że to również doskonałe miejsce do zabawy dla maluszków oraz miejsce, gdzie dziecko może odpocząć po zabawie.

Drewniana kuchnia

Kolejną propozycją jest drewniana kuchnia dla dwulatki lub dwulatka. Dziś możesz zakupić modele, łudząco podobne do „kuchni dla dorosłych”. To praktyczny prezent dla malucha, który uczy samodzielności i dobrych nawyków, np. sprzątania po sobie.

Zabawkowy sklep

Alternatywą dla kuchenki może być drewniana kasa, koszyk sklepowy i lada. Zaraz po zabawie w dom, zabawa w sklep jest najchętniej wybierana przez dzieci w różnym wieku. Dlatego też takie pomysły na prezent dla dwulatka na pewno zostaną pozytywnie przyjęte.

Drewniane jedzenie

Gdy dziecko ma już kuchenkę lub zabawkowy sklep, to warto dokupić w ramach upominku również drewniane jedzenie. Do wyboru masz owoce i warzywa, wraz z przepysznymi wypiekami. Wszystko w dużych rozmiarach z możliwością „krojenia na części” przy pomocy drewnianego nożyka.

Zestaw lekarski

Kolejny praktyczny prezent dla dwulatka to zestaw lekarski. Taki upominek ma wiele zalet. Z jednej strony sprawia, że dziecko będzie mniej bało się wizyt u lekarza, a w dodatku może zainspirować je do tego, aby wybrać cudowną ścieżkę swojej kariery w przyszłości.

Pluszak do przytulania

Kolejną propozycją do rozważenia, gdy nie wiesz, co kupić na prezent dla dwulatka, jest po prostu pluszak. Jeśli dziecko nie ma ulubionej maskotki, to warto mu taką sprezentować. Koniecznie sprawdź, czy materiał nie wywołuje reakcji alergicznych, jest atestowany, a do tego przyjemny w dotyku.

Suchy basen

Jeśli w pokoju dziecka jest nieco wolnej przestrzeni, warto zakupić dla dwulatka suchy basen. Jego zawartość składa się z lekkich kuleczek, które mogą zapewnić wiele frajdy. To świetny upominek, z którego można korzystać w domu lub ustawić na trawie w ogródku.

Piasek kinetyczny

Nie masz pomysłu na to, co na prezent dla dwulatka warto kupić? Postaw na piasek kinetyczny, dzięki któremu maluch będzie mógł budować wspaniałe kształty i budowle. Ten piasek nigdy nie wysycha, więcej budowle mogą stawać się coraz doskonalsze. Idealny do stworzenia małej piaskownicy w domu lub w ogródku.

prezent dla dwulatka

pixel