Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Dmuchańce dla dzieci czyli wodne place zabaw dla najmłodszych

2020-06-10
Dmuchańce dla dzieci czyli wodne place zabaw dla najmłodszych

Baseniki, brodziki zjeżdżalnie, fontanny, zabawki - ma być kolorowo i wesoło! Dmuchane place zabaw dla dzieci mają być bezpieczne, solidne i atrakcyjne dla dzieci. Nasza oferta firmy Bestway sprosta tym wymaganiom. Mamy brodziki dla najmłodszych z dmuchanym dnem, daszkiem UV, dla starszych ze zjeżdżalnią, fontanną, a wszystko to po to aby umilić milusińskim ciepłe dni.

Brodzik dla najmłodszych dzieci

Dla najmłodszych dzieci świetnie sprawdzą się baseniki z dmuchanym dnem, pozwolą maluszkowi na komfortowe i bezpieczne pluskanie się w minimalnej ilości wody.

Dmuchany brodzik Bestway 52239 o wymiarach 91x56 cm, świetnie się sprawdzi w ogrodzie, na trawie, na tarasie a i nawet w mieszkaniu będzie można go ustawić. Brodzik ma dmuchaną podłogę, szerokie dmuchane brzegi, pałąk z zabawkami. Kolorystyka i grafika baseniku zachęca każdego maluszka do zabawy.

Brodzik dmuchany dżungla z daszkiem 52179 oprócz tego, że jest mega atrakcyjny kolorystycznie, ma oczywiście dmuchaną podłogę, ale genialnym jego atutem jest daszek przeciwsłoneczny. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w słoneczne dni i zapewnią maluszkowi ochronę przed słońcem.

Dmuchany plac zabaw dla dzieci bestway 52179

Kolejną propozycją jest klasyczny dmuchany brodzik z miękkim dnem 51104 – kolorowy basenik z 3 kolorowymi, dmuchanymi pierścieniami w wymiarze 102 x 25 cm, pompowaną podłogą jest uniwersalnym basenikiem dla dzieci. Basenik można napełnić maksymalnie 110 l wody – tak aby dziecko mogło pluskać się bezpiecznie.
Wodny plac zabaw dla dzieci - dmuchaniec bestway 51104

Brodzik dla dzieci miękkie dno Bestway 51112 to okrągły basenik – brodzik dmuchany dla dzieci Ø 64cm x 25cm. Totalnie uniwersalny, zgrabny basenik dla najmłodszych dzieci. Można go zabrać wszędzie ze sobą, aby maluszek miał swój prywatny akwen wodny do ochładzania się w upalne dni. Świetnie nada się na wyjazdy wakacyjne, na działkę, nad jezioro.

Oczywiście nasz sklep Jokomisiada oferuje szereg innych, kolorowych, bezpiecznych brodzików dla najmłodszych pociech.

Dmuchane place zabaw dla nieco starszych brykaczy!

Tutaj wybór jest obszerny.

Co taki plac zabaw powinien mieć?

Basen plac zabaw jednorożec ślizg 53097 to dmuchany plac zabaw dla najmłodszych, ma wszystko co dzieci kochają najbardziej - zjeżdżalnię, dmuchane zabawki, świetną kolorystykę i grafikę.

Wodny plac zabaw dmuchany bestway 53097

Bajkowy jednorożec zachęca do wesołej zabawy. Jednorożec odpowiedzialny jest za łapanie dmuchanych kółek i gwiazdek, które dziecko ma rzucać na jego łapki. Plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie z miękkim lądowiskiem oraz pałąk dmuchany nad zjeżdżalnią zraszający wodą zjeżdżalnie, aby był odpowiedni ślizg. Dzięki rozmiarowi 274 cm x 198cm x 137cm i pojemności: 220l, taki basenik bez problemu pomieści 3 dzieci. Plac zabaw ma zastosowane grube PCV, zawór do szybkiego spuszczania powietrza, wejście do podłączenia węża ogrodowego w celu uruchomienia zraszacza. Zabawa na takim placu zabaw będzie jak zwykle bajeczna. Taki plac zabaw jest idealny dla dziewczyn jak i chłopców.Kolejna propozycja wymaga już od dzieci wyobraźni do przeżycia niezapomnianej przygody.

Brodzik Plac zabaw WULKAN 53069 w rozmiarze 265 x 265cm jest to świetny pomysł na kreatywną zabawę w upalne dni dla dzieci.

Plac zabaw wulkan wyposażony jest we wszystko co dzieciom jest niezbędne do kreatywnej zabawy! Zjeżdżalnia, palmy, lawa, tor dla piłek, wykładana mata na zewnątrz imitująca lawę!

Ile tu może być pomysłów do zabawy, należy tylko uwolnić wyobraźnię. Zestaw wykonany jest z wytrzymałego PVC o grubości 0,27 mm zapewni komfortowe użytkowanie podczas upalnych dni.

Po skończonej zabawie łatwo będzie można opróżnić basenik z wody, a higiena przy maluchach jest przecież bardzo ważna. Wszystko to dzięki specjalnie skonstruowanemu zaworowi spustowemu.

Wulkan pozwoli na kreowanie świetnej zabawy nawet dla trójki dzieci.

Kolejną nietuzinkową propozycją dla dzieci jest basen brodzik plac zabaw Akwarium 53052.

Dmuchany plac zabaw bestway 53052

Świetna kolorystyka, moc atrakcji zapewni maluchom mnóstwo wesołej zabawy w upalne dni. Zjeżdżalnia, fontanna ze zraszaczem, dmuchane zabawki a to wszystko na powierzchni o wymiarach 239 x 206 x 86cm. Taki plac zabaw pozwoli na kreowanie wyśmienitej zabawy. Atutem w tym zestawie jest wyjmowana zjeżdżalnia, dmuchane zabawki, które dziecko może używać do zabawy.

Aby w pełni zrelaksować się w upalne dni wystarczy zapewnić najmłodszym, któryś z powyższych dmuchanych placów zabaw i oddać się błogiej rozkoszy odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

pixel