Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Baseny ogrodowe stelażowe

Ilość produktów: 52

Szukanie ochłody w gorące letnie dni nie musi wiązać się z wyjściem na miejski basen czy wyjazdem poza miasto nad wodę. Jeśli masz miejsce w ogrodzie, możesz stworzyć sobie własne kąpielisko ustawiając basen ogrodowy.

Kupno basenu ogrodowego wymaga przemyślanej decyzji. Jest ona uzależniona od potrzeb osób, które z niego będą korzystać, możliwości finansowych, ilości miejsca dostępnego do rozstawienia basenu. Do wyboru mamy baseny dmuchane, rozporowe i stelażowe. Baseny stelażowe to najbardziej okazałe i najtrwalsze modele wśród basenów ogrodowych. Ich przewaga polega na tym, że mogą mieć imponującą wielkość, a co za tym idzie pojemność. Mogą mieć różne kształty. Basen stelażowy prostokątny może mieć nawet 9 m długości. Jednocześnie z wodnej rozrywki może korzystać nawet więcej niż 10 osób jednocześnie. W takim zbiorniku wodnym można pływać, uprawiać wodny aerobik, a nawet nurkować.

Jak wygląda konstrukcja basenu stelażowego?

Budowa basenu stelażowego oparta jest na metalowej konstrukcji - stelażu, a bandy wykonane są z wytrzymałego i całkowicie wodoodpornego PCV. Rozstawienie takiego basenu wymaga nieco więcej czasu niż przy basenie dmuchanym czy rozporowym, ale czytelna instrukcja i odrobina chęci (często nawet bez użycia narzędzi) - wystarczy. Większość basenów stelażowych można kupić wraz z akcesoriami w tym takimi, które pozwalają dbać o czystość wody: filtry, zestawy czyszczące, testery ph, pokrywy, tabletki multifunkcyjne.

Polecani producenci basenów stelażowych

Wiodącym producentem basenów ogrodowych jest firma Bestway, która istnieje od 1994r. Aż 25% wszystkich basenów dostępnych na światowym rynku dostarcza Bestway. Baseny stelażowe Bestway cechuje trwałość, łatwość użytkowania i estetyka. Bestway to także producent akcesoriów plażowych, dmuchanych zabawek i innych wyrobów rekreacyjnych. Wszystkie artykuły Bestway są dostępne w naszym sklepie.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę zabawek dla dzieci, która obejmuje wiele elementów do zabawy na świeżym powietrzu, jak np. baseny ogrodowe stelażowe. To doskonały sposób na wspólny rodzinny wypoczynek. Jesteśmy pewni, że nie tylko dzieci będą zachwycone zakupem basenu stelażowego. W naszym sklepie z zabawkami online są produkty wyłącznie sprawdzonych marek. Oferujemy baseny Bestway, które będą niezawodnie cieszyć przez wiele lat.

pixel