Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Zabawki na pilota dla dzieci - najpopularniejsze rodzaje

2022-10-05
Zabawki na pilota dla dzieci - najpopularniejsze rodzaje

Nowoczesne, stymulujące rozwój, a do tego sprawiające ogromną radość – właśnie takie są zabawki na pilota dla dzieci. Dlatego to tak popularne rozwiązanie, gdy szukasz prezentu na urodziny, święta lub inną okazję. Poza tym takie zabawki są niezwykle uniwersalne, więc zainteresują zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Sprawdź zatem, jakie są najchętniej wybierane zabawki RC!

5 najpopularniejszych zabawek zdalnie sterowanych

Samochody i czołgi

To właśnie chłopcy uwielbiają, zabawki zdalnie sterowane w postaci samochodów i czołgów. Choć wiele dziewczynek równie chętnie włączy się do takich zabaw. Szczególnie wspólnie urządzane wyścigi nauczą rywalizacji, a tym samym wygrywania i przegrywania. Poza tym takie zabawki są odpowiednie nawet dla maluchów. W przypadku takich wersji wykorzystano dużo prostszy sposób działania. Jednak w połączeniu z soczystymi kolorami i ruchomymi elementami z pewnością wzbudzisz radość niejednego dziecka.

zabawki na pilota dla dzieci - auto terenowe jeep rubicon sterowane

Auto terenowe JEEP Rubicon sterowane

Koparki i traktory

Duże kółka, ruchome części i interesujące dźwięki – to wszystko sprawia, że nawet tradycyjne koparki oraz traktory budzą tak wiele radości u dzieci. Teraz dostępne są również zabawki RC, dzięki czemu maluchy lub rodzice mogą ruszać nimi ruszać przy pomocy specjalnego pilota. To doskonałe rozwiązanie dla dopiero uczących się chodzić dzieci, ponieważ z jeszcze większą chęcią będą podążały za ruchomym obiektem. Oprócz tego będą zachwycone tym, jak funkcjonuje zabawka na pilota. Starszaki także cieszy taki model – choć wtedy warto zdecydować się na nieco bardziej skomplikowaną wersję. Zwróć tylko uwagę na to, żeby koparki i traktory miały wielkość dopasowaną do wieku dziecka – w przypadku najmłodszych lepiej, jeśli będzie ograniczona liczba dodatkowych elementów.

zabawki zdalnie sterowane - Duży traktor z przyczepą na pilota 2,4GHz

Duży traktor z przyczepą na pilota 2,4GHz

Roboty i zwierzęta

Twoje dziecko uwielbia Gwiezdne Wojny, Toy Story, Roboty lub Transformers? Zatem podaruj mu zdalnie sterowanego robota. W ten sposób nie tylko zwiększysz zainteresowanie robotyką, mechaniką, ale też kosmosem. Takie zabawki na pilota dla dzieci są bardzo popularne, więc z łatwością znajdziesz zarówno bardzo skomplikowane wersje, jak i modele idealne dla malucha. Niektóre z nich poruszają rękami, nogami, chodzą, a nawet mówią, co dodatkowo wzbudza zainteresowanie dzieci i rozkręca każdą zabawę. Zwróć również uwagę na to, że roboty RC zyskają uznanie zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Dużą popularnością również cieszą się zwierzęta zdalnie sterowane. 

zabawka na pilota - Interaktywny sterowany dinozaur t-rex

 Interaktywny sterowany dinozaur T-Rex

Samoloty, helikoptery i drony

Kolejna świetna zabawka na pilota dla nieco starszych dzieci – chodzi tu oczywiście o zdalnie sterowany samolot. To idealny sposób na spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Oprócz tego to doskonała alternatywa dla dronów lub wstęp do nich, ponieważ dziecko może nauczyć się obsługiwać latające zabawki. Takie samoloty i helikoptery z pewnością rozbudzą u dzieci miłość do lotnictwa. Dlatego wykorzystaj ten fakt i zainteresuj dziecko ciekawostkami, historyjkami oraz książkami o przestworzach. Wtedy zabawki na pilota dla dzieci skutecznie zyskają wartość edukacyjną. Dużą popularnością również cieszą się drony. Zwróć jednak uwagę na to, że to rozwiązanie dla nieco starszych dzieci – najlepiej powyżej 11 lub 12 roku życia. Wymagają bowiem większej odpowiedzialności podczas korzystania z nich. Jednocześnie z ich pomocą zaszczepisz u chłopców i dziewczynek nowe hobby, które stale może rozwijać. Dzieci zaczną też lepiej dostrzegać przestrzeń, poprawią reakcję i nauczą się jeszcze większego szacunku do prezentów.

pixel