Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń: 517663060

Prezent piłkarski dla dziecka - pomysły

2021-07-27
Prezent piłkarski dla dziecka - pomysły

Kiedy dziecko odkrywa swoją nową pasję, cały jego świat zaczyna się kręcić dookoła tej aktywności. Wiedzą o niej nie tylko rodzice, ale także nauczycielki, dziadkowie, wujostwo oraz znajomi rodziny. Niektórzy z nich chętnie wykorzystują te informacje, by sprezentować maluchowi coś wyjątkowego. Jeśli obdarowywany chłopiec lub dziewczynka zaczynają interesować się sportem, trafionym pomysłem może okazać się prezent piłkarski dla dziecka. Poznaj nasze propozycje podarunków dla młodych fanów piłki nożnej!

Pomysły na prezent dla małego piłkarza

Jaki prezent dla młodego piłkarza będzie najlepszy?

Pomysłów na prezent dla młodego piłkarza jest mnóstwo. To, który z nich będzie najlepszy, zależy przede wszystkim od wieku dziecka oraz jego stopnia zaangażowania w wyżej wymieniony sport. Dla młodszych sportowców piłka nożna jest przede wszystkim dobrą zabawą, dlatego warto postawić na maksymalnie bezpieczne akcesoria np. gumowe i lekkie piłki czy składane bramki. Starszym dzieciom można natomiast sprezentować akcesoria, które zarówno rozmiarami, jak i wykonaniem, coraz bardziej przypominają profesjonalne egzemplarze. Prezentem piłkarskim dla dziecka może być np. piłka do gry w nogę lub rękawice bramkarskie. Młodym sportowcom, którzy trenują regularnie, można za to podarować elementy wyposażenia piłkarza - od ochraniaczy, przez getry, po bidon na wodę.

Piłka jako prezent dla małego piłkarzaPiłka do gry w nogę rozmiar 5

Podczas wybierania prezentu nie bez znaczenia pozostają także warunki lokalowe rodziny. Jeśli przyszły piłkarz ma do dyspozycji całe podwórko, podarunek może być znacznie większy niż rękawice bramkarskie. W takim przypadku można zastanowić się nad kupnem bramki do piłki nożnej. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów oraz rozmiarów bramek. Największe modele świetnie sprawdzają się jako prezent dla piłkarza 10 lat, ponieważ pozwalają mu ćwiczyć precyzję strzałów i prędkość reakcji na bramce w warunkach domowych. Na takiej bramce młody sportowiec może ćwiczyć razem z tatą lub starszym rodzeństwem.

Bramka piłkarska jako prezent dla dzieckaBramka Piłkarska 300 x 205 x 90 cm stadion SP0661

W ofercie sklepu Jokomisiada dostępne są także niewielkie zestawy treningowe wprost stworzone na prezent dla 7 latka piłkarza. Sprzedawane są zazwyczaj w kompaktowym pudełku, w którym można przenosić je na miejsce treningu. Mogą być one rozstawione w ogrodzie, na tarasie lub zabrane do parku. Często występują w zestawie z dmuchaną piłką, pompką oraz ścianką, która wspomaga samodzielne trenowanie celności. Całość konstrukcji jest bardzo lekka i wykonana z plastiku, dzięki czemu zestaw treningowy może być swobodnie używany przez dzieci w niemal każdym wieku.

Bramka piłkarska trening celności dla dzieci

Bramka treningowa do gry + ścianka celności

Prezent piłkarski dla chłopca i dziewczynki kibiców

Jeśli dziecko czuje się już pełnoprawnym kibicem i ogląda mecze ramię w ramię z rodzicami, dobrym pomysłem zarówno na prezent piłkarski dla chłopca, jak i dla dziewczynki może okazać się zestaw gadżetów ich ulubionej drużyny. Takim prezentem może być np. czapka, szalik czy trąbka. Dla zapalonych, młodych kibiców idealnym prezentem będą też koszulki z emblematami klubu - mogą to być zarówno koszulki treningowe, jak i zwykłe bawełniane T-shirty do noszenia na co dzień.

W sezonie warto zastanowić się także nad innym, mniej typowym prezentem dla młodego piłkarza. Każdy mały fan piłki nożnej będzie wniebowzięty, mając możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu sportowym, jakim jest mecz reprezentacji lub ulubionego, lokalnego klubu. Jeśli jest to możliwe, można zastanowić się nad zakupieniem biletu na mecz piłkarski. Prezent w postaci bramki treningowej oraz biletu na prawdziwe rozgrywki będzie dla dziecka wprost wymarzonym podarunkiem!

pixel